Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada mērs Zatlera rīcību vērtē ļoti atzinīgi 7

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips (PS/"Vienotība") Valsts prezidenta Valda Zatlera rīcību, atlaižot Saeimu, vērtē ļoti atzinīgi. "Bija nepieciešams spert radikālus soļus un veikt izmaiņas pastāvošajā kārtībā," aģentūrai LETA komentēja Veips."Neizprotu šādu Saeimas rīcību. Man tas liek domāt par to, ka Saeimas deputāti pieņem lēmumus nevis kā tautas vēlēti pārstāvji, bet viņu lēmumus ietekmē atsevišķas personas vai personu grupas," tā Veips komentēja Saeimas rīcību, neizdodot KNAB kratīšanai deputātu Aināru Šleseru (PLL). Lai kāda arī būtu notikumu turpmākā virzība, Veips uzskata, ka pašvaldības darbu šīs pārmaiņas nekā neietekmēšot un pašvaldība turpinās veikt tai ar likumu noteiktās funkcijas un pienākumus. Bauskas novada mērs uzskata, ka noskaņojums pilsētā un novada iedzīvotāju vidū varētu kļūt pozitīvāks, cerīgāks, jo cilvēki atbalsta prezidenta pieņemto lēmumu. "Beidzot iedzīvotājiem ir cerības uz pārmaiņām, uzlabojumiem," pauž Veips. Kā ziņots, Valsts prezidents Zatlers 28.maijā ierosināja Saeimas atlaišanu, pamatojoties uz Satversmes 48.pantu. Tagad Centrālajai vēlēšanu komisijai jārīko referendums, kurā tautai būs jālemj, vai tā atbalsta Saeimas atlaišanu. Ja Latvijas pilsoņi nobalsos par parlamenta atlaišanu, tiks rīkotas jaunas Saeimas vēlēšanas. Savā runā Zatlers akcentēja, ka 26.maija Saeimas balsojums, kas nedeva atļauju Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam veikt kratīšanu Saeimas deputāta Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietā, "ir kā sirēna, kas brīdina par nopietnu konfliktu starp likumdevēju un tiesisko varu". Saeima savā balsojumā izrādīja necieņu pret tiesu varu, uzsvēra Zatlers, un tā nav pirmā reize - 9.Saeima neapstiprināja amatā ģenerālprokuroru, kuru virzīja tiesu varas augstākā amatpersona.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Arī es neizprotu novada domes rīcību par pagasta pārvalžu reorganizāciju,konkrēti par Vides servissa pakalpojumiem. Vai tiešām šī braukāšana pa pagastiem izmaksā lētāk nekā dažu darba vietu saglabāšana uz vietas, vai no Bauskas vis ir daudz pārredzamāks.

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 12:14

novadiņš

Novada iedzīvotāji cer uz pārmaiņām, arī savās mājās.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 15:47

burts "ē" nerakstās šauri vai plati .. burtu "ē" ir izrunājams vai nu šauri vai plati. Un mēris jau sen kā izskausts un labikatā.. daudz cilvēki no tā pagātnē pie tēviem aizgājuši

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 15:26

.........

Gribēji būt asprātīgs? Pilsētas mērs rakstās ar šauro ..ē..,bet garuma mērs ar plato ,,ē,,.

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 15:15

kas tas ir "Novada Mērs"??!!! .. Nav Latvijas Republikā "pilsētu mēru", "novadu mēru", .. ir, piemēram, acumērs, garuma mērs, tilpuma mērs, soda mērs utml. !!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 14:50

Latvijā un pasaulē