Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada Mežotnes pagastā siltinās daudzfunkcionālo centru 5

Bauskas novada pašvaldība realizēs Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstītu projektu un tā īstenošanas gaitā siltinās daudzfunkcionālo centru "Strēlnieki" Mežotnes pagastā, ziņu aģentūru LETA informēja pašvaldībā.Projekta mērķis ir energoefektivitātes pasākumu veikšana Mežotnes pārvaldes daudzfunkcionālā centrā "Strēlnieki", lai samazinātu siltumenerģijas patēriņu kultūras, sporta un sociālo pakalpojuma centra ēkā.Tā īstenošanas laikā tiks veikta ēkas siltināšana un aiļu pildījuma nomaiņa, kā arī ēkas jumta siltināšana, pirmā stāva grīdas konstrukciju un seguma nomaiņa, apkures sistēmas rekonstrukcija, uzstādot jaunu atjaunojamo energoresursu apkures katlu, un ventilācijas sistēmas izbūve.Projekta kopējās izmaksas ir 337 500 latu, no tām Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansējums paredzēts 80% apmērā un pašvaldības līdzfinansējums 20% apmērā.Projekta īstenošanas gala termiņš ir 2011.gada 1.decembris.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

arī vietējais

prieks,ka Mežotnes pagastā beidzot ir kur atpūsties.Prieks,ka darbojas vairāki pašdarbības kolektīvi,ka iedzīvotāji,kas dzīvo un aktīvi piedalās pagasta dzīves aktivitātes ir uzklausīti un vecā,labā Bērzu pamatskola nav aizklapēta ar dēļiem,bet izmantota iedzīvotāju vajadzībām.
Par to tiešam prieks,bet vietējai iedzīvotājai gribas teikt,ka Mežotnes pamatskolas liktenis ir tikai laika jautājums,jo tadā līmenī un kvalitātē,kāda tiek mācīci skolnieki,nav konkurētspējigs citām mācību iestādēm,ne kvalitātes ziņā,ne pedagogu attieksmē pret savu darbu.Es,kā nodokļu maksātājs būtu tikai priecigs,ka šo skolu aizvētu un skolniekus pārceltu uz Bauskas un Codes skolām.Par siltināšanu skolas vajadzībām nevar būt ne runas,vispirms vajag parbaudīt skolēnu sarakstus,vai šajā skolā tiešām ir visi tie,kas tur it kā mācās...!Vajag amputēt,nesiltināt to skolu!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.21 15:48

vietējā

Viss jau būtu skaisti, bet vai tomēr Mežones skolai tā siltināšana, nebūtu vairāk vajadzīga?????Saprotu, tas tā saucamais daudzfunkconālais cents ir laba lieta, vajadzīga, bet nu skaolai būtu jābūt, tomēr, prioritātei. Reizēma, jau liekas, ka tiek kaut kas darīts nedomājot ar pareizām ķermeņa daļām.

pirms 9 gadiem, 2011.03.20 10:21

tt

Tīra naudas izmešana,pēc gadiem 10 apkārtnē nebūs nevien iedzīvotāja!

pirms 9 gadiem, 2011.03.19 22:29

Ieteiktu pirms mainīt grīdas segumu, nomainīt santehniku,jo tā ir galīgi nolietojusies un nav jēga mainīt grīdas, ja apakšā šahtās atstāj vecas sarūsējušas un savu laiku nokalpojušas caurules.

pirms 9 gadiem, 2011.03.19 20:05

Vietējās ziņas