Bauskas novadā noslēdzas lielais tenisa turnīrs

Visas vasaras garumā norisinājies Bauskas novada sporta centra «Mēmele» un Ceraukstes pagasta tenisa čempionāts A un B līgā, kur piedalījās daudzi no labākajiem mūsu novada tenisistiem, izņemot profesionāļus. Ilgais turnīrs noslēdzās oktobra sākumā.

Četru mēnešu garumā sacensības aizvadīja 12 A un 19 B līgas spēlētāju. Turnīru organizators Artūrs Dulbe gan atzīst, ka formāts nākamgad būs jāmaina. «Vairāki spēlētāji nav gatavi vienā vasarā izspēlēt vairāk spēļu nekā visā dzīvē līdz šim. Parādījās tās grupas, kas cīnīsies par augstākajām vietām un kam nav tik viegli. Nākamgad plānoti jauni nosacījumi, kam vajadzētu stimulēt spēlētājus, ieviesīsim C līgu. Gaidīsim jaunus dalībniekus,» stāsta A. Dulbe.

Otrās jeb B līgas sacensībās uzvarēja Dāvis Indrikovs no Rundāles, otrais ceraukstietis Nauris Dumbrovskis, trešais Jānis Klabis no Bauskas. A līgā uzvarēja baušķenieks Ingus Šekavs, otrais ceraukstietis Ansis Pavilons, trešais ceraukstietis Artūrs Dulbe. Tā liecina mājaslapas sportsbauska.lv informācija.

Plānots, ka pārspēlēs par iekļūšanu A līgā piedalīsies Dāvis Indrikovs un Artis Finks, kā arī Nauris Dumbrovskis un Adrians Pavārs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas