Bauskas novada opozīcijas deputāti cer uz kontrolējošajām iestādēm 26

Tikšanās reizēs, kas bija veltītas Bauskas stadiona sporta halles būvniecības procesa apspriešanai, Bauskas novada domes opozīcijas pārstāvjiem vairākas reizes norādīja, ka viņiem nevis jāizsaka apsūdzības diskusijās, bet jāsūdzas atbilstošajās iestādēs. Opozīcijas deputāti plāno to darīt.

Iesniegums par iespējamiem pārkāpumiem būvniecības iepirkumā «Sporta halles izbūve profesionālās ievirzes izglītības iestādei «Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola»» un pašvaldības naudas līdzekļu izspiešanu sagatavots Latvijas Republikas Prokuratūrai, Iepirkumu uzraudzības birojam, Latvijas Republikas Valsts kontrolei, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, informācijai to plānots nosūtīt arī Latvijas Republikas Finanšu ministrijai.

Iesniegumu pašlaik parakstījuši trīs deputāti – Aleksandrs Novickis, Aivija Kursīte un Karīna Andreika. A. Novickis informēja – viņš cer, ka šo iesniegumu parakstīs arī citi deputāti.

Jāatzīmē, ka jau par pirmo Bauskas novada domes piešķirto papildu finansējumu sporta halles būvei –  806 487,63 eiro apmērā – Iepirkumu uzraudzības birojā 2018. gada 30. novembrī sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība. Pašreizējā informācija liecina, ka administratīvā pārkāpuma lietvedība nav pabeigta.

Tikmēr Bauskas novada domes sēdē šodien, 27. jūnijā, plānots atkal skatīt lēmumprojektu par finansējuma piešķiršanu sporta halles pabeigšanai. «Bauskas Dzīves» rīcībā nokļuvušais jaunais lēmumprojekts paredz finansējumu piešķirt pagaidām tikai SIA «Baltex Group» par būvprojekta pārstrādi un autoruzraudzību, kopā 211 750 eiro. Interesanti, ka lēmumprojektā ir minēts, ka to skatīja arī Bauskas novada finanšu komitejas sēdē, lai arī šajā sēdē aplūkoja variantu par papildu finansējuma piešķiršanu vairāk nekā miljona eiro apmērā un par lēmumprojektu pat nebalsoja.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

Zog!?

Būvprojekta pārstrāde...211 750 eiro par ko? Projekts taču ir! Kas tur konkrēti jāpārstrādā? Podu forma, tapešu raksts un grīdas flīžu krāsa? Konstrukcijas gatavas un caurumi priekš komunikācijām pārsegumos un sienās ir pareizās vietās, ja vien būvuzraugs ir visam sekojis. Kas ta nu - parādīsies vēl 5. un 6.stāvs? Un pirts ar baseinu priekš vadības? Un apakšzemes auto stāvvieta ar liftu?
Vai kāds zina pa cik iepriekšējie projektētāji visu uzprojektēja no nulles? Arhitektūru, konstrukcijas, apkuri, ūdensapgādi, elektrību, ventilāciju? Laikam par kādiem 50 000 eiro! Meklējiet IUB - var atrast precīzu ciparu.
Par tādu neadekvāti lielu summu ir jārīko konkurss! Vispār laikam konkurss jārīko, ja summa pārsniedz 10 000. Ko par šo saka Uzulēns? Bet te atrod mazzināmu biroju un tam iedod tādu summu!! Kāpēc? Kas viņi ir? Guru? Profesori?? Jātnieka vai Birutas radinieki? Čača radinieki? Selvas īpašnieka bērni? Patiesībā Latvijas labākie arhitekti un projektētāji pārprojektēšanu veiktu par 2-3reizes mazāku summu. Tiešām izskatās, ka daži uzņēmēji atraduši govi ko var slaukt un var labi uzvārīties!
Pat Bauskā ir projektētāji; viņi visu saprojektētu par 30 000eiro! Baigi patriotiski - Bauskas projektētājiem darbu nedodiet, bet ar dāsnu naudiņu atbalstiet rīdziniekus no balteks grūp.

pirms gada, 2019.06.27 12:48

hallī - trallī - opsasā

Ir arī tādas kontrolējošas iestādes,kas secina - esi pie pilna,pusprāta vai vājprātā.

pirms gada, 2019.06.27 13:08

depuāti ļaujiet!

Būs interesanti, varētu deputāti, ļaut Novickim izpausties, viņam liekas,ka viņš ir glābējs, ka visu viņš zina un visu saprot, nu tad , lai viņam tiek, lai rāda klasi, jo viņam par visu un vienmēr ir negatīvs viedoklis. Pats no būvniecības saprot tik vien kā teorēiskajā līmenī. Tā vien šķiet, ka tur cilvēks cīnās par savu finasiālā stavokļa uzlabošanu, jo aldziņa maza, bet dzīvot labi gribās...smiekīgi bija klausīties, kā daži deputāti filozofē, par nevainojamu reputāciju:))))

pirms gada, 2019.06.27 15:02

Linda

Novicka kungs pastāstiet par saviem veiksmīgi vadītajiem projektiem, uz kuriem mēs varam aizbraukt un paskatīties. Kuri tie ir un kur tie atrodas?Jūs vienmēr un visiem prasiet no citiem? Un par radiniekiem runājot, jūs ar deputātes kundzi Aiviju Kursīti arī esat "ģimeme", tas jau sen nav noslēpums, kur ir ticamības moments?

pirms gada, 2019.06.27 15:16

Cien. deputāti

No opozīcijas uzticos tikai Skurbam.

pirms gada, 2019.06.27 15:54

bet

arī negatīvs viedoklis ir viedoklis, bet ko teikt par to masu novada vadībā kam vispār nav viedokļa?

pirms gada, 2019.06.27 21:13

nopietnas apsūdzības!

Novicis fb informē, ka --Esam vērsušies Latvijas Republikas Prokuratūrā, Iepirkumu uzraudzības birojā, Latvijas Republikas Valsts kontrolē, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, kā arī informējuši Latvijas Republikas Finanšu ministriju Par iespējamiem pārkāpumiem būvniecības iepirkumā «Sporta halles izbūve profesionālās ievirzes izglītības iestādei «Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola»» un pašvaldības naudas līdzekļu izspiešanu!
Jautājums, kāpēc iespējamiem, tātad īsti pārliecības nav? Tādad ja aizdomas nepastiprināsies, apsūdzētāji tiks sveikā cauri, jo nav apgalvojums, ir tikai pastāv iespēja, gudrs lapsa kūmiņš, gudrs!!!!

pirms gada, 2019.07.02 11:58

vulgārā blondīne

vai no naida, samazgu liešanas un blēšanas vēl neesi sazilējusi?

pirms gada, 2019.07.02 17:10

Rīgas štepselienei un tarapunjkam

Paranoja ārstējama...domājiet ko darīsiet, kad kārtējo reizi, jūsu apsūdzības izrādīsies paranoiski murgi, kurš tur no jums abiem sazilēs???

pirms gada, 2019.07.02 20:43

Es par

Kad runā Skurba viss saprotams, bet Novickim ir problēmas, tas acīm redzami, cilvēkam ir lielummānija un problēmas ar komunikāciju. Skurbu visi respektē un uzklausa.

pirms gada, 2019.06.27 16:09

Par Gati!

Novickim viena problēma- naids un atriebība, jo paša piedāvājumi problēmas risināšanai pretrunīgi, pārmetumi, ka netiek aicināts ne tur ne šur, neiztur kritiku, neviens neliedz tikai vajag pašam gribēt reāli darīt, bet acīmredzot nav sajēgas un ir bailes, ka nevarēs, nemācēs, jo praktikās pieredzes būvniecībā nav, bet populistiski izrunāties kameru priekšā katrs var, aktieris labs, Artuss Kaiminš 2.. Karīnai taisnība, jāieklausās Gatī Skurbā. Aleksandr, tavas problēmas ir tavā galvā, kauns par tavu uzvedību...

pirms gada, 2019.06.27 16:29

hoho

Un ceļu būvnieks Gatis kaut ko sajēdz no ēku būvniecības? Zin cik kas maksā? Jeb, ja būvnieks prasīs, tad šis dos Bauskas naudu neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi?

pirms gada, 2019.06.27 16:48

oho

Tomēr Gatis vairāk saprot nekā NBS pensionēts karavīrs, kaut ar būvnieka diplomu, karavīrs ir un paliek karavīrs, tāpēc arī atbilstoša, agresīva uzvedība.

pirms gada, 2019.06.27 16:57

hoho

Karavīrs De Golls kļuva par Francijas prezidentu. Karavīrs Mannerheims bija Somijas prezidents. Karavīrs ir un paliek karavīrs - ar atbildību pret savu tautu un valsti!
Secinājums - ir stulbu cilvēku kategorija, kura par vainīgo Bauskas halles nedienās uzskata Novicki, lai gan Novickis halli neprojektēja, nebūvēja un iepirkuma konkursā neizvēlējās Selvu.
Vainīgie zina, ka viņus gaida tūdi un tāpēc tautu uzkūda Novickim. Nožēlojami! Un nožēlojami, ka Bauskā projektus vada meitenītes un puisīši bez dzīves pieredzes un atbilstošām zināšanām!

pirms gada, 2019.06.27 17:22

Kur patiesība?

Niet runa, kur karavīrs vainīgs vai nē, lai vainīgie atbild, cik saprotu, karavīra kungs ir attiecīgās iestādes informējis, jāgaida verdikts. Paklausieties kā runā Skurba, viņš prot gan konstruktīvi kritizēt, gan pateikties. Karavīrs iet tikai uzbrukumā, līdzekļi nav svarīgi, vulgāri, brutāli, kauns skatīties, kā cilvēks spēlē uz kamerām, bet tai pat laikā sēž telefonā, un par sev neinteresējošiem jautājumiem, balsojums ir formāls, jo var redzēt, ka cilvēks tai brīdi nodarbojas ar blakus lietām, un nedzird par ko iet runa, tik automātiski paceļ roku, nu pavērojiet tiešraides, acis nevar apmānīt.

pirms gada, 2019.06.27 19:31

Dxelzis

Nu cik var ņemties!Atkal pārbaude par lielu naudu un viss kārtībā!Vai tiešām never rimties

pirms gada, 2019.06.27 17:41

777

Labāk skolas un bērnu dārzus kārtojuši,nedod dievs,kas var notikt ar vecām ēkām.Remontējiet,domājiet par bērnu drošību,nevis celiet extras.

pirms gada, 2019.06.27 17:44

Piedāvājums

Rail Baltika sliedēs Bauska varētu ieguldīt kādus 50 miljonus. Bauskā būtu moderna dzelzsceļa stacija un bērniem par to būtu prieks.

pirms gada, 2019.06.27 18:00

Aha

Sēžu ilgāka vilkšana deputātu pārim ir izdevīgi, jo garākas sēdes, jo lielāka samaksa un ja x 2, var paskaitīt cik sanāk uz abiem...Tapēc jau ir tie strīdi un garās un daudzās runas un abi runā un daudz.

pirms gada, 2019.06.27 21:14

Ieva

Samazgaino komentāru rakstīšana BDz portālā darba laikā par nodokļu maksātāju naudu drīz beigsies

pirms gada, 2019.06.28 12:54

Ieva

Un tā ākstīšanās sēžu laikā un gumijas stiepšana arī drīz beigsies, tas neadekvātā opīša šovs jau pieriebies, lai iet uz citu iestādi un tur izrāda savus psihus, citādi gan še, gan tur stiepjot gumiju tērē mūsu naudu, tik šantažē un kasās, paskatieties video atkārtojumu, kad sākās pirmais starpbrīdis misters visuvaris piecēlās un uzreiz attiecīgo vietu sāka intensīvi kasīt, tomēr tā skabarga koź?:) Netiksi tu par mēru, Jātnieka gāzējs atradies....Jau nogāzi...

pirms gada, 2019.06.28 17:15

ieviņ,

grūti jau ir sievišķim, ja pie vīrieša tikai "attiecīgā vieta" visu laiku uzmanības lokā...

pirms gada, 2019.06.28 20:49

Ieva

Vai tad nervozais opaps ir vīrietis:?

pirms gada, 2019.06.28 21:24

Ieteikums

Ja samazgaino komentāru rakstītājai vairs nelīdz nervu tabletes, tad pēdējais laiks uz tvaika ielu lūkoties :))

pirms gada, 2019.06.29 09:12

Vietējās ziņas