Bauskas novada pašvaldība atsāk klientu apkalpošanu klātienē 2

Līdz ar izmaiņām ārkārtējās situācijas laikā noteiktajos ierobežojumos no šodienas Bauskas novada pašvaldība atsāk apkalpot klientus klātienē, portālu informēja pašvaldībā.

Bauskas novada domes klientu apkalpošanas centra vadītāja Līga Čakāne norādīja, ka, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, no šodienas, 13. maija, tiek atsākta pašvaldības klientu apkalpošana Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), sniedzot informāciju tikai par pašvaldības pakalpojumiem.

«Aicinām iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību apmeklēt VPVKAC klātienē un pēc iespējas izmantot attālinātās saziņas līdzekļus,» norāda L. Čakāne un vērš uzmanību, ka  VPVKAC neapkalpo valsts iestāžu –VID, VSAA, VZD u.c.  klientus, jo tās apkalpošanu atsāks tikai pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Interesējošo informāciju var noskaidrot arī zvanot pa tālruni 66954885. L. Čakāne atgādina, ka dokumentus var iesniegt elektroniski, tos ieskenējot un sūtot uz «bauska@pakalpojumucentri.lv.» un uz pašvaldības iestāžu e-pasta adresēm, kā arī iesniegumus iespējams nosūtīt ar portāla «latvija.lv» starpniecību.

No 13. maija strādās arī kase Uzvaras ielā 1, Bauskā.

Darbu ierastā režīmā atsākusi arī Bauskas novada Dzimtsarakstu nodaļa. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, būs iespēja organizēt laulību ceremonijas, klātesot 25 cilvēkiem.

Ievērojot Kultūras ministrijas un Veselības ministrijas izstrādātajā sanitārajā protokolā noteiktās prasības, pakāpeniski darbu atsāks muzeji un bibliotēkas darbību. Informācija būs pieejama gan https://www.bauskasbiblioteka.lv, gan https://tourism.bauska.lv/.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

janka

Kad Iecavā tas būs? Otrdien gāju, pie durvīm drausmiga, dusmiga tante-"Ko vajag?iekšā nedrīkst".

pirms gada, 2020.05.14 09:59

16.05.

Kapēc citi joprojām nestrādā, vet citiem liek strādāt? Ka visi tad visi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biezajiem gribas vēl brīvdienas

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.17 00:21

Vietējās ziņas