Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada pašvaldība dāsni dala finansējumu 15

Bauskas novada finanšu komitejas sēdē ceturtdien, 23. maijā, deputātiem jāizskata teju pussimts dienas kārtībā iekļauto jautājumu, portālu informē novada domes administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Komitejas sēdē deputātiem jāpieņem vairāki lēmumi par finansējuma piešķiršanu. Uz līdzekļiem savu ieceru īstenošanai var cerēt sporta komplekss „Mūsa", pensionāru klubs „Brūklenājs", invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība „Bauska", pensionāru sporta apvienība „Zvaigzne", Bauskas invalīdu biedrība, biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts", kā arī Bauskas Valsts ģimnāzija un Mežotnes internātvidusskola. Paredzēts spriest par līdzfinansējumu dažādiem projektiem, tostarp projektam „Lauku mantojuma saglabāšana Viļa Plūdoņa memoriālajā muzejā „Lejenieki"". Būs jābalso par administratīvās ēkas - sporta halles Pilskalna ielā 26 - tehniskā projekta aktualizāciju.  Pašvaldība gatavojas ņemt aizņēmumu novada izglītības iestāžu infrastruktūras uzlabošanai un materiāli tehniskās bāzes modernizācijai, kā arī vairāku saimniecisku projektu īstenošanai. Finansējums nepieciešams ūdenssaimniecības attīstībai Īslīces pagasta Bērzu ciemā, Mežotnes pagasta Garozas un Strēlnieku ciemā.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Ai

Šis jau ir noiets etaps, tagad pastkastītes pildās ar nākošo deputātu solījumiem. Ja tā pārlūko visus sarakstus tad par visiem vienu sarakstu, kuri tiešām strādās novada un tās iedzīvotāju labā varētu sakomplektēt.Rodas jautājums, kā lietvedes-arhivāres, administratores. soc.darbinieces, skolotājas,juristi, bijušie-kuri ir izblamējušies un cilvēki bez izglītības, domā realizēt to ,ko sola vēlētājiem. Šis laiks , kurā dzīvojam prasa daudz vairāk- patiesi izglītotus, pieredzējušus,rutīnas nesamaitātus daudzpusīgus deputātus. Ne tikai varas alkstošus roku cēlājus, cita režisētā lugā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 09:49

qwerks

Visu cieņu Auzānam, bet viņš laikam šobrīd sēž laika mašīnā - virsraktā teikts ka jau dāsni dala, bet tekstā teikts, ka tomēr ceturdien vēl būs jāpieņem lēmumi. Līdz ar to demagoģija ir sanākusi.

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 16:47

ha

Tagad dāsnums nāk par matu galiem ārā līdz smieklīgumam.

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 10:46

vēlētājs

Nemokies neesmu es Auzāns, bet Auzānu cienu! Zinu daudziem deputātiem un administrācijas darbiniekiem, Auzāns dikti nepatīk, jo nesmukumus velk no skapja ārā un inforē tautu, būtu , jau labāk darīt lietas, ne čiku, ne grabu, viss pa kluso! Kolužam dikti Auzāns nepatīk, jautājums - kapēc?????????

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 09:18

jaaa jaaaa, vēlētāj Auzān, tu esi godīgs ,taisnīgs, labs, skaists, seksīgs , gudrs utt - pārsmieties var :) :)

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 22:55

Mērglis

Mēslu pilns. Mēslus raksta un piespēlē apspriedei. Tad lasa komentus un jūtas pašapmierināts. Kuram kāda laime vajadzīga ...

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 22:50

vēlētājs

Gan jau deputāti parūpēsies, lai par viņiem neaimirst! Viņi jau mums dikti atraktīvi un radoši.

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 21:17

Līdz vēlēšanām jau šitas rakstels būs aizmirsies.Vajadzēja likt 31.maija avīzē.

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 21:14

vēlētājs

Auzāns ir ļoti labs žurnālists, vismaz skaidri un gaiši atspoguļo kā novadā notiekās viss, nevis uzprišina un uzskaistina. ļoti lojāls, novada iedzīvotājiem, nevis partiju pakalpiņš! Ja nebūtu Auzāna, mēs iedzīvotāji vispār nezinātu, kas notiek novadā, un ar ko nodarbojas tautas ""kalpi". Tas, ka vienam otram no Vienotības resnvēderiem, viņš nepatīk, tā jau ir viņu pašu problēma.

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 19:56

ko no nežurnālista var gribēt, sagaidīt.. profesionālismu, - nē drīzāk kaktu daktera cienīgas izpausmes
viņam jau cita profesija (ja ir?)
Vispār vajadzētu uzsākt žurnālistu sertifikācijas procesu, jo ir taču tā, ka ne katrs brīvmūrnieks var operēt aklo zarnu!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 19:45

Auzānam

Vilnis Auzāns nekad nav bijis intelektuālis, bet lēts intrigants gan.

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 19:19

onslovs

Uz sava gala beigām deputātiņi sadomājuši Maišeļai privāto biznesu, ar mūsu novada nodokļu maksātāju naudiņu. to, ka ielas brūk kopā un ir citas iespējas naudu iedalīt novada iedzīvotāju labā, šie deputātiņi ir aizmiruši. jālūdz būt konkrētus uzvārdus publicēt, kuri būs balsojuši ,, PAR ,, .tautai jāzin savi varoņi naudas notriekšanā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 16:33

vai tad tas ir kaut kas ārkārtējs, vai tas ir kaut kas neparasts?
cik sekots līdz tam, kas notiek, tad finansējumu dažādiem noderīgiem mērķiem piešķir katrā mēnesī
tad kas te par murgu tiek nests --dāsni dala, varētu padomāt, ka visu laiku nefinansēja, bet tagad pirms vēlēšanām dāsnojas..--domā taču ko raksti, kādus murgainus Virsrakstus cerē!

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 16:03

Vietējās ziņas