Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā plāno uzsākt deinstitucionalizācijas plāna īstenošanu 10

Bauskas novada domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par grozījumiem lēmumā par deinstitucionalizācijas plāna īstenošanu Bauskas novadā. Pirmos darbus plānots sākt jau februārī.

Maiņas, par kurām deputāti lēma 10. janvārī, ir nelielas. Kad 2015. gadā Bauskas novada dome sāka lemt par pasākumiem deinstitucionalizācijas plānā, novada domi vadīja Raitis Ābelnieks. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra prasīja iesniegt paraksta tiesīgās personas pilnvarojumu, jo mainījušies domes priekšsēdētāji.

Deputāti sēdes laikā vēlējās no projektu vadītājas Gunas Purenes noskaidrot, kā notiek plāna īstenošana. G. Purene informēja, ka februārī jau paredzēts sākt būvniecības darbus ēkā Zaļajā ielā, kur paredzēts sniegt ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu bērniem. Plānots, ka darbi ilgs piecus mēnešus.

Savukārt ēkai Rūpniecības ielā 9, kur plānota daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra izveidošana, plānots sākt projektēšanas darbus. Pēdējais no projektiem šajā sarakstā ir dzīvokļu izveidošana Slimnīcas ielā personām ar garīga rakstura traucējumiem. G. Purene sacīja, ka par stingru datumu grūti runāt – vēl aizvien nav noslēgts līgums ar biedrību «Latvijas Sarkanais Krusts» par dzīvokļu iekārtošanu Mežotnes pagasta Garozā uz kurieni pārceltu  pansionāta «Derpele» iemītniekus, kuri pašlaik atrodas Slimnīcas ielas ēkā.

Deputāti bija izbrīnīti, uzzinot, ka līgums vēl nav noslēgts. Bauskas novada domes izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka skaidroja, ka līgumu drīz noslēgs un paredzēts, ka no 1. marta biedrība «Latvijas Sarkanais Krusts» pārņems pansionātu «Derpele».

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Ak!

Ak, vietnieces kundze! Kā juristei vajadzētu zināt, ka nav tāda juridiska termina kā "drīz noslēgs", bet juristi mēdz būt konkrēti un lieto juridiskus terminus, lai ir skaidrība un likumiski. Iespējams, ka gaida jaunās Juridiskās nodaļas vadītāju, kura uzsākšot pildīt pienākumus 14.janvārī, tātad līgums varētu būt viņas pirmais uzdevums, ko deleģēs izpildīt vietnieces kundze, jo viņai tas ir pagrūti veicams, Bet deputāti gan pacietīgi.......tikai" izbrīnīti",(citēts pēc teksta pēdējās rindkopas)

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.13 20:11

:(

Lielākā daļa tur ir atsēdētāji, kas maz ko saprot

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 23:02

Neizbrīnītais

Vai tad līgumu sagatavošana nav tiešie Juridiskās nodaļas pienākumi?

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.13 20:53

ziņaNeizbrīnitajam

Diemžēl, ja vadītāja nav, tad viņas pienākumi jāveic pienākumu izpildītajam vai tiešajam priekšniekam. Lēmums tika pieņemts pietiekami sen - 2019.gada nogalē, savukārt, vadītāja darba attiecības uzsāk 14.01.2020. Pienākumu neizpilde ir pašvaldības administrācijas ikdiena!
Nez vai biznesā atļautos tā vilcināt pieņemto lēmumu izpildi termiņā un profesionāli. Darbinieka trūkums nav attaisnojums! Bet deputāti tik snauž un nekontrolē ko dara izpildvara.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 15:28

:(

Lielākā daļa tur ir atsēdētāji kas maz ko saprot

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 23:04

Darbiniece

Deistitulizācija ir nemākulīgas pedikulilzācijas sekas.
sekas.
Pedikuloze tiek ievazāta no laukiem.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 09:52

Ome

Kāpēc jāpārvieto,vai tad Derpele pārāk laba un tuvu esoša pilsētai,ka tie cilvēciņi jāpārvieto uz tālāku vietu,tālāk no novada centra,tālāk no kultūras centra

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 14:55

omei

Cilvēki no Derpeles gan vairs neapmeklē Kultūras centru un novada centru, tie, kas ir bijušajā infekcijas nodaļā, pamatā ir uz gultas ap 85- 90 gadi un kultūras pasākumi ir tikai, kad ierodas pie viņiem.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 16:01

un papus

tieši tā, un ja ari kads no Derpeles aiziet uz no pilsetas, to var saskaitit uz vienas rokas pirkstiem. un nav jau tas svarigi , vai pilsetas centrs tuvu , vai tālu, galvenais lai ir nodrosinati cilvektiesigi dzivosanas apstaakli un viss, un lidz sim taa ari ir bijis, un ne viena slikta vaarda nevar teikt, ne par pansionatu Derpele, ne ari pa filiali Bauskaa. taka lai veicas atbildigajaam amatpersonam sai jomaa Jaunajaa gadaa!.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 19:42

Jautājums

Kamēr aizmiglo deputātiem acis ar visādām muļķībām tikmēr novada priekšnieciņi ir devuši zaļo gaismu feniksam Plūdoņa ileā pie vecā tirgus.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.16 21:59

Vietējās ziņas