Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada politiski represētie var cerēt uz pabalstu 1

Bauskas novadā politiski represētās personas šoruden no pašvaldības var saņemt 30 latu dāvanu. Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka šis jautājums tiks skatīts sociālo lietu komitejas sēdē 10. augustā. Sagatavotajā lēmuma projektā norādīts, ka vienai personai atvēlēti 30 latu. Svētku pabalsts par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai tiek piešķirts, lai atbalstītu Bauskas novadā deklarētās politiski represētās personas.  Lēmumu par pabalsta piešķiršanu vai atteikumu pieņem novada sociālais dienests. Pabalstu paredzēts piešķirt bez iesnieguma un bez ienākumu un materiālās situācijas izvērtēšanas. Ja komitejas sēdē deputāti šo projektu atbalstīs, galīgo lēmumu par to būs jāpieņem domes sēdē augusta beigās. Sociālo lietu komitejas sēdē tiks skatīti arī grozījumi nolikumā par finansiālu atbalstu nevalstisko organizāciju darbībai sociālajā jomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

represētais

tas ir ļoti skaists žests,bet diemžēl tikai Bauskas novadam.Kāpēc visur nav vienādi pabalsti.Vecumnieku novadā allažiņ bēdīgāki.Vai tur ir nabadzīgāka dome?

pirms 9 gadiem, 2011.08.10 16:51

Vietējās ziņas