Bauskas novada saimniecisko nodaļu vadīs Jānis Feldmanis 19

Bauskas novada domes sēdē ceturtdien, 30. maijā, pašvaldības deputāti administrācijas saimnieciskās nodaļas vadītāja amatā apstiprināja Jānis Feldmani no Ceraukstes pagasta.

Jānis Feldmanis Bauskas novada politikā ir pazīstama persona – bijušais Ceraukstes pagasta padomes priekšsēdētājs, izveidojot Bauskas novadu, kļuva par deputātu Tautas partijas sarakstā un Bauskas novada priekšsēdētāja vietnieku, kad priekšsēdētāja amatu ieņēma Valdis Veips. Nākamajās vēlēšanās J. Feldmanis Bauskas novada domē iekļuva partijas «Vienotība» sarakstā. Pēdējās vēlēšanās J. Feldmanis domē neiekļuva, partijas «Vienotība» sarakstā paliekot piektajā vietā.

Novada domes deputāts Aleksandrs Novickis gan uzskata, ka šī kandidatūra ir politiski izvēlēta, lai nepieļautu citu pretendentu nokļūšanu šajā amatā. «Par tā saucamo konkursu – kur ir nolikums, kritēriji, tabulas? Es protokolā neko tādu neredzu, ir tikai balsojums!» pauda A. Novickis. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks piebilda, ka nosacījumi bijuši jau darba sludinājumā. Izpilddirektors Jānis Kalinka skaidroja, ka kandidāti izvērtēti arī tabulās. Deputāts Gatis Skurba, kurš bija izvērtēšanas komisijā, atzina, ka J. Feldmanis bijis pats piemērotākais kandidāts un gandrīz vienīgais starp tiem, kas pieteicās un ko bijis vērts apstiprināt.

Ceraukstes pagasta iedzīvotājiem J. Feldmanis palicis labā atmiņā – izmantojot iespējas, pie Griķu pamatskolas izdevās uzcelt sporta halli ar papildu telpām, kas kļuvusi par populāru sacensību vietu Bauskas novada sportistiem, kā arī palīdz saglabāt Griķu pamatskolu kā izglītības iestādi.

Līdz šim saimniecisko nodaļu vadīja Mārtiņš Vilciņš. Viņš publiski nevēlējās komentēt savu izvēli pamest amatu, minot, ka to dara personisku iemeslu dēļ.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

Duksis

Vai šis ir no izsaimniekotāja alva feldmaņa ğints?

pirms gada, 2019.05.30 22:18

tas no Alvja

Apmēram tāpat, kā Tramps ir tavs onkulis...

pirms gada, 2019.05.31 06:46

jautājums

vai Tu domā Derpeles izsaimniekotāja ģinti?

pirms gada, 2019.05.31 08:44

Kāmis

Nav viņi radi.

pirms gada, 2019.05.31 12:12

melu čempions

kārtējo reizi pieķerts publiski "lejot ūdeni", administrācijas izpilddirektors Kalinka šoreiz taisnojās, ka šamējais neesot sapratis jautājumu vai citas tabulas rādījušās :))

pirms gada, 2019.05.31 08:30

melu čempionam

Vakar pavēroju tiešraidi, ieteikums, cien.deputāti pavērojiet sevi no malas, viens sēž apkrāvies ar papīriem, drudžaini knakstās ap savu seju un telefonu, dīdās un gaida izdevību papspīdēt uzbrukumā, kā nekā filmē, bet ja nu notic skatītājs, bet no malas skatoties rodas iespaids, ka nekādu risinājumu jau nepiedāvā tik kritizē un ākstās, cits pusaizmidzis, tikai daži kaut ko čaukstēja, vienu otru pat sadzirdēt nevarēja, mikrafonā cilvēks pieradis runāt bez tā tādi neskaidri pīkstieni vien nāk ārā, nožēlojami! Jātnieka kungs priecē, nezaudē savaldību, kaut gan dažam vajag pa mici.

pirms gada, 2019.05.31 09:50

Melis

Es arī paskatijos video ierakstu no pēdējās sēdes, ieteikums Aivijai Kursītei, izspļaut kožļājamo gumiju, nesmuki sēdes laikā gremot, taču esam cilvēki, un runāt tas arī traucē. Aleksandr, ja tev cilvēks, privātā sarunā ir pateicis, savas domas, tas ir negodīgi un nesmuki, publiski to atstāstīt, tas nozīmē, ka esi kalčīgs ? Un ja jau piesienies cilvēka vārdiem, paša zelta frāze:" Gribu saņemt jautājumu"..... , jautājumu var uzdot, saņemt var atbildi, un viss pilnīgi viss ir slikti? Nu kā ar pašu, lielās ar savu būvinženiera maģistra grādu, kurā gadā ir strādājis profesijā...tātad zināšanas ir novecojušas, pats nav strādājis ne ražošanā, ne privātajā biznesā, kas sasitās ar būvniecību, bet ko var izrādīties?

pirms gada, 2019.06.04 18:56

Arī novadniece

Ko ta pats nepieteicās, alga būtu lielāka, hmm,bet būtu jāsāk strādāt, nebūtu laiks blakusnodarbēm, laikam tas neder tādiem leijerkastniekiem, vieglāk zīmēties kameru priekšā, tur smadzenes nevajag.

pirms gada, 2019.05.31 13:04

Novadniecei

Novickis vienkārši ir nelaimīgs cilvēks!:(

pirms gada, 2019.06.01 21:58

vulgārā blondīne

Priecē, kā administrācijas komentāru "strādātājas" no bezdarbības sacenšas sava barotāja rokas laizīšanā. kura kuru pārspļauj?

pirms gada, 2019.05.31 13:30

Saldā brunete

Arī es paskatījos videoierakstu. Novickis varbūt arī mazliet spēlē uz publiku, taču vismaz daļa viņa jautājumu šķiet pamatota. Pārējie deputāti gan tikai gurdi snauduļo un gaida, kad priekšnieks liks roķeli pacelt. Iedziļināšanās jautājumos nekāda, izpratne nulles līmenī. No malas viss izskatās pēc labi saeļļotu leļļu (marionešu) teātra.

pirms gada, 2019.06.02 17:49

Brunetei

Pamatoti ir, bet risinājumu jau nav, to pamatojumu visi zina, neko jaunu jau nepasaka, bet reāla priekšlikuma nav, tik apvainojumi....putas pa muti...

pirms gada, 2019.06.02 17:58

Plikpauris

Bet kur ir jūsu risinājumi, priekšnieciņi un puspriekšnieciņi? Ne jau deputātam jāiedziļinās katra projekta finanšu džungļos un tehniskajās detaļās, kur nu vēl jāpienes jums gatavus risinājumus. Vai tikai to visu nav jādara administrācijas darbiniekiem?

pirms gada, 2019.06.02 18:28

Dusmas

Tad kam tas bars ar deputātiem vajadzīgs??? Cirku tik rāda, lai kameru priekšā pzētos! Tad lai iet un dara parāda piemēru, ar muti visi gudri spriedelēt, bet kad jādara cuš!

pirms gada, 2019.06.03 06:21

Dusmai

kamēr domes saimniekbēdu korim degradēto vidi rātslaukumā atklās un miljonus apgūt pamācīs Tijones kundzes galma dāmu attīstības prakse, tikmēr baušķu čušs nebeigsies!

pirms gada, 2019.06.03 09:12

Dusmai vēlreiz

Bars ar deputātiem būtu OK, ja tur nesēdētu lelles, bet domājoši cilvēki ar izpratni par lietām un aktīvu dzīves pozīciju. Tagad tas, tiešām, vairāk izskatās pēc ne pārāk veiksmīgās administrācijas darbības leģimitizējoša instrumenta bez jebkādas dziļākas jēgas. Kā gan tas nākas, ka no reizes uz reizi tais deputātos atkal raujas vieni un tie paši...

pirms gada, 2019.06.03 15:11

pirtnieks Ansis

Par naudas došanu pirts apķēpāšanai gan nobalsoja lielā vienprātībā

pirms gada, 2019.06.02 17:54

Vietējās ziņas