Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā samazina bāriņtiesas locekļu skaitu 8

Bauskas novada bāriņtiesā samazinājies locekļu skaits. Līdzšinējo deviņu darbinieku vietā turpmāk pienākumus pildīs septiņi, kā arī priekšsēdētāja un sekretāre. Bauskas novada domes sēdē 26. maijā no amata tika atbrīvota Māra Paģe. Pirms mēneša darbu bāriņtiesā pārtrauca Solvita Zvilna. Bāriņtiesas priekšsēdētāja Anda Smiltiņa-Plūdone «Bauskas Dzīvei» skaidro, ka S. Zvilna un M. Paģe mainījušas darbu, tādēļ arī atteikušās no bāriņtiesas locekļu amatiem.«Turpināsim strādāt septiņu cilvēku sastāvā, pagaidām papildu darbiniekus pieņemt negrasāmies. Esam izsprieduši, ka ar pienākumiem tiksim galā. M. Paģes pārziņā bija Bauska, viņas pienākumus pildīs Aija Rudzīte. S. Zvilna bija atbildīga par īslīces un Codes pagastu. Turpmāk Īslīces pagasts būs Aijas Stabules redzeslokā. To viņa pārzinās paralēli darbam Ceraukstes pagastā. Savukārt bāriņtiesas loceklei Helvijai Greierei līdztekus Mežotnes pagastam būs jāuzrauga arī Codes pagasts,» skaidro Anda Smiltiņa-Plūdone.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

es

Deputāti! Samaziniet arī Vecumnieku novadā ne tikai bāriņtiesas locekļus, bet arī sociālos darbiniekus, sēž tik pagasta pārvaldēs un uzlasa jaunākās klačas, bet par to saņem labu atalgojumu.

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 22:18

!

Brunavā arī sociālā klačojās un zog īpašumus!

pirms 3 gadiem, 2016.09.25 00:33

Iedzīvotājai

Var paveikt, jo vēl jau ir sociālais dienests un es domāju, ka šiem abiem dienestiem ir jāstrādā roku rokā. Protams lai darbs būtu ātrāk un operatīvāk paveicams, tad noteikti bāriņtiesai būtu nepieciešamas dienesta auto.

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 23:10

Lohs

Iedzīvotājai -Pašas rakstat , pašas sev piekrītat... Smiekli nāk

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 16:21

xx

Nezinu, cik ļoti vērtīgu atbalstu ģimenēm var sniegt šis dienests? tas pamatā ir formāls darbs, darbs ar papīriem, atskaitēm, statistika.. Labāk līdzekļus atvēlēt tieši bērniem no riska ģimenēm.

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 11:13

iedzīvotāja

Piekritu, tik mazs darbinieku skaists nevar pavilkt visu novadu!

pirms 9 gadiem, 2011.05.27 21:06

Tas taču tik grūts darbs! Visā novadā tikai septiņas? Grūti saprast kā to var pavilkt? Varbūt varētu padomāt un paplašināt bāriņtiesas sastāvu? Savādāk kā var to smagu nastu pavilkt? Tiešam grūti saprast...

pirms 9 gadiem, 2011.05.27 21:00

Vietējās ziņas