Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā samazinās vidusskolēnu skaits 6

Bauskas novada pašvaldība plāno grozīt izglītojamo minimālo skaitu 10.klasē, jo tas ir nepieciešams divām skolām.Bauskas novada domes Lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko  informēja, ka Bauskas novada domes noteikumi paredz, ka vispārējās vidējās izglītības programmas apguvei vienā klasē pieļaujamais izglītojamo skaits ir no 12 līdz 30 izglītojamo.  Patlaban problēmas izpildīt šo prasību ir divām novada vidusskolām - Bauskas novada Uzvaras vidusskolai, kur, pēc direktores Elitas Borkovskas sniegtās informācijas, 10.klasē ir deviņi izglītojamie, un Mežotnes internātvidusskolai, kur, pamatojoties uz direktores Sarmītes Ulnicānes informāciju, tiek prognozēti astoņi izglītojamie 10.klasē. Lai minētās izglītības iestādes saglabātu savu statusu un izglītojamajiem tiktu nodrošināta iespēja iegūt vidējo izglītību pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietai, kā arī lai pilnvērtīgi izmantotu izglītības iestādes materiāltehnisko nodrošinājumu un pedagoģisko resursu noslodzi, Bauskas novada izglītības pārvalde izteiks priekšlikumu Bauskas novada domei veikt grozījumus pašvaldības noteikumos, ar 2011./2012.mācību gada sākumu nosakot astoņu minimālo izglītojamo skaitu Bauskas novadu pagastu teritorijā esošo vidusskolu 10.-12.klasē.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ains

Vēliet vēl V, un cilvēki turpinās aizbraukt

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 13:53

Skolnieks

Uzvaras vidusskola ir ļoti laba skola, bet vienkārši šogad 9.klasi beidza samērā mazs skolēnu skaits. Nākošā gadā klases jau ir lielākas. Un materiālā bāze ļoti laba un skolotāji labi Tā lūk, un nav ko pļāpāt!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 11:26

he

A kur tad tas leģendārais skolu optimizācijas plāns, dargā Pārvalde???? Kristīgajai skolai arī varejāt ierosināt izmaiņas. PRETĪGI lasīt!

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 00:07

mja

Kur ta tik švaki! švakas skolas laikam, jo vecāki un vidusskolēni jau laikam skolu var izvēlēties! Ja tās skolas tā turpinās, nākamgad lems jau piecus bērnus 10.klasē. Tas ir absurds pēdējais. Naudas izšķerdēšana, jo nav jau perspektīva. Tak jau pāris gadus tur nekas nesanāk!

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 22:32

Ak,ķeza !

Ar laiku nāksies noteikt vienu izglitojamo ! Pašvaki kopojamies pa pilno,bērnus nedzemdējam,lēnā garā izmirstam - nebūs vairs,kam laimē diet mūsu Latvijā.

pirms 9 gadiem, 2011.08.04 18:34

Vietējās ziņas