Bauskas novadā savāktas teju piecas tonnas stikla iepakojuma

Bauskas novadā noslēgusies stikla šķirošanas akcija. Iedzīvotāji pārstrādei nodevuši 4,9 tonnas stikla atkritumu.
Dažāda tilpuma pudeļu un burku savākšanu savā dzīvesvietā bija pieteikuši 27 iedzīvotāji, «Bauskas Dzīvi» informē Daiga Buča, SIA «Eco Baltia grupa» sabiedrisko attiecību projektu vadītāja.
«Katrā pašvaldībā, kas piedalās akcijā «Stikla šķiratlons», starp dalībniekiem tiek izlozētas veikalu tīkla «top!» dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Bauskas novadā to ieguvušas Līga un Soņa. Pie dāvanu kartes 30 eiro vērtībā, kā to paredz noteikumi, tiek aktīvists, kurš sašķirojis un nodevis visvairāk kilogramu stikla pudeļu un burku. Aptuveni 730 kg nevajadzīgās taras izvešanai bija sagatavojis Jānis. Uzņēmums ar dāvanu karšu saņēmējiem sazināsies individuāli,» pauž D. Buča.
Uzņēmuma pārstāve atzīmē, ka SIA «Eco Baltia vide» un pārējie akcijas organizatori pateicas SIA «Vides serviss» un Bauskas novada iedzīvotājiem par aktīvo iesaistīšanos projektā un kopīgi paveiktajiem zaļajiem darbiem.

«Bauskas Dzīve» jau vēstījusi, ka Vecumnieku novada iedzīvotāji, piedaloties stikla šķirošanas akcijā, pārstrādei nodeva 11,31 tonnu nevajadzīgā trauslā iepakojuma. No gadiem krātajām burkām un pudelēm atbrīvojās 41 aktīvists.
Stikla iepakojuma izvešanai bez maksas līdz šim pieteikušās jau 20 pašvaldības visā Latvijā. «Stikla šķiratlonu» organizē vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA «Eco Baltia vide» sadarbībā ar a/s «Latvijas Zaļais punkts» un veikalu tīklu «top!», atgādina D. Buča.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas