Bauskas novadā sestdien norisināsies auto-foto orientēšanās

Bauskas novada Īslīces pagasta pārvalde sadarbībā ar pagasta jauniešiem sestdien, 20.jūnijā,  aicina novada iedzīvotājus un viesus piedalīties auto-foto orientēšanās pasākumā, tādējādi tuvāk iepazīstot Bauskas apkārtni, portālu informēja Īslīces pagasta pārvaldes jaunatnes darbinieks Gints Jankovskis.

Viņš pastāstīja, ka pasākuma laikā dalībniekiem būs jāatrod un jānofotografējas pie kartē atzīmētiem kontrolpunktiem – interesantām un neparastām vietām Īslīces pagastā, kaimiņu pašvaldībās, kā arī jāveic dažādi papilduzdevumi. 

Par pasākuma sākuma punktu ir noteikts Īslīces kultūras nams. Reģistrācija pasākumam jau ir sākusies un iedzīvotāji aicināti tam pieteikties interneta adresē "www.brauciens.lv/islice". 

Komandām dalībai pasākumā būs nepieciešama uzlādēta viedierīce vai fotoaparāts, bet dalības maksa pasākumā ir desmit eiro no vienas komandas.

Dalībnieki aicināti būt atraktīvi, kā arī dekorēt savas mašīnas un sevi, jo krāšņākajām komandām ir paredzētas dažādas pārsteiguma balvas no Īslīces pagasta pārvaldes un sadarbības partneriem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas