Bauskas novada skolēniem ekonomikas konkursos labi panākumi 1

Bauskas novada pārstāvjiem «Junior Achievement Latvia» rīkotajos konkursos jūnijā ir veicies vairākas reizes. Balvas saņēmuši Īslīces pamatskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2. vidusskolas audzēkņi.

Īslīces pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums (SMU) «Odziņa» iekļuvis «Junior Achievement Latvia» (JAL) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) skolēnu mācību uzņēmumu finālā un 16. jūnijā Rīgā piedalīsies pasākumā «Jauno uzņēmēju dienas 2020». Latvijas pusfinālā iekļuva arī Iecavas vidusskolas (SMU) «Spicedown», bet finālā tomēr netika. Šogad skolēnu mācību uzņēmumu programmā reģistrēti vairāk nekā 1200 SMU, bet finālā piedalās pieci pamatskolu un desmit vidusskolu SMU.
Paziņoti arī uzvarētāji konkursos «Mana vārdnīciņa» un «Biznesa pasakas». Šogad par labāko darbu konkursā «Biznesa pasakas» 5. – 6. klašu grupā atzīts Bauskas Valsts ģimnāzijas skolnieces Ennijas Hačikjanas darbs «Riekstu kafija». Viņas skolotāja ir Agita Barkova.
Virkne audzēkņu saņēmuši speciālbalvas. A/s «Latvijas Valsts meži» specbalva tika Kārlim Pūpolam no Īslīces pamatskolas par darbu «Pasaka par zirnekļa Tima šūpuļtīkliem», skolotājas – Rita Straumīte un Ineta Rozentāle.

Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācijas specbalvu ieguva Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēkne Tīna Zaļkalne par darbu «Zaļās lapas» un Bauskas 2. vidusskolas audzēknes Līva Māra Vītola un Annija Druseika par darbu «Vērtīgais koferis». Bauskas 2. vidusskolā meitenes konkursam gatavoja Iveta Leitlante.

Konkursā «Mana vārdnīciņa» 3. un 4. klašu grupā trešo vietu ieguva Īslīces pamatskolas audzēkne Emīlija Dubenlāža, skolotāja Rita Straumīte. Atzinību saņēma arī īslīcietis Jānis Graudiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Īslīciete

Sveicam Īslīces bērnus un skolotāju Ritu! Malači!

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.08 16:27

Vietējās ziņas