Bauskas novada sprinteriem panākumi Vieglatlētikas čempionātā 5

Latvijas Vieglatlētikas čempionāts pieaugušajiem notika Kuldīgā 21. un 22. februārī. Labi panākumi atkal Bauskas novada sprinteriem – izcīnītas trīs zelta godalgas.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas stafetes komanda startēja ar diviem debitantiem – Jānim Baltušam un Ģirtam Dubinskim pievienojās Deivids Šumskis un Daniels Balodis. Tas vainagojās ar panākumu – vienība guva uzvaru 4x200 metru stafešu skrējienā ar rezultātu viena minūte un 31,95 sekundes.

Interesanti, ka «Jelgavas SC» stafetes komandas sastāvā bronzas medaļu izcīnīja Dāviņu pagasta sportists Jānis Sapats, kurš piedalījās arī 400 un 200 metru skrējienos. Tā liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Kārtējās zelta medaļas guva Jānis Baltušs, kurš veica 400 metrus 48,45 sekundēs, un Ģirts Dubinskis, kurš finišēja 200 metros pēc 22,36 sekundēm. Ģirtam Dubinskim arī bronzas godalga 400 metru distancē, kur finišēja pēc 49,74 sekundēm. Bauskas novada BJSS sastāvā vēl startēja Mārtiņš Rūgums.

Komentāri 5

***

Jaunajai maiņai laba skola ,lai vieglatlētiem veicas !Prieks par Jāni in Ģirtu,kuri prata komandai saglabāt pirmo vietu.

pirms 6 gadiem, 2014.02.25 20:31