Bauskas novada svētku laikā nevarēs apmeklēt «Ēdamielu» 9

Plaši izreklamētā izklaides pasākuma «Ēdamiela» Bauskā nebūs. Bija paredzēts, ka tā būs viena no novadu svētku noslēguma pasākuma 6. augustā pilskalnā sastāvdaļām. Ir izveidojusies situācija, ka 6. augusta svētkos savu produkciju vēlējās piedāvāt divi uzņēmumi - «Bauskas alus» un «Aldaris». Bauskas kultūras centra direktore Ilva Vansoviča skaidro, ka nolemts atbalstīt vietējo uzņēmēju, tādēļ projektam «Ēdamiela» atteikts. Projekta «Ēdamiela» vadītāja Kristīne Runce arī apliecina, ka kompromisu nav izdevies rast. Tāpēc viņa pauž nožēlu un atvainojas visiem, kuri cerēja «Ēdamielas» garos galdus skatīt Bauska novada svētkos. Bauskas kultūras centra un projekta «Ēdamiela» pārstāvju argumenti izvērstāk lasāmi trešdienas, 27. jūlija, laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Nevajag aizmirst, ka Aldaris- Bauskas alu jau sen ir nopircis...

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 11:41

Alutiņs

Man rūp mana Bauska. Es iesaku padomāt, piedomāt un varbūt dienās pat realizēt ideju par Bauskas alus kafejnīcu. Ražotnes produkciju tirgo Jūrmalā Jomas ielā pat 2 vietās, bet tepat mūsu pašu Bauskā tikai tirgū. Reklamējiet savu produkciju, būs gan pašiem, gan citiem par to prieks. Nevajag uzreiz oponēt, sakot, ka tauta nodzersies.

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 20:29

Guntis Auziņš

Bauskas svētkos Bauskas alu un pašmāju ražotāju ēdmaņas un padzērienus !
*Aldarim*savai suslai un piekodām jāmeklē noiets pie mazāk izvēlīgiem visēdājiem un visstrēbējiem.
Bauskas alus - tā kā zītars, kas to nedzer,tas ir tītars!

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 17:36

esay bārs

Labāk organizējam "dzērājielu" novada svētku ietvaros, iedzeram sākumā pa pagastiem, tad skrienam dullo skrējienā, tad uzvarētāji dzer Bauskā.

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 16:37

divaini

un, tās taču ir organizatoru problēmas. ja pasākums ir izsludināts, tad tam ir jābūt. jeb jūs vakariņas neēdiet, ja negadījuma pēc izrādās, ka mājās nav maizes?

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 15:45

ēdāja

Ēdamiela ir interesants pasākums, bet, ja tās organizatori liedz tirgot Bauskas alu un kvasu (Aldara diktāts), tad labāk izvēlos vietējos ēdinātājus ar Bauskas dzērieniem. Tas taču nebūtu nopietni - Bauskas svētki bez Bauskas dzērieniem!

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 13:45

tas var notikt tikai BAUSKĀ

STULBI!!!

Bauskas kultūras centra direktore Ilva Vansoviča, kopš kura laika Aldaris ir no BAUSKAS?

Šito gan gaidīju...

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 11:51

Vietējās ziņas