Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada svētkus Mēmeles krastā izdziedās uz divām skatuvēm 6

Bauskas novada svētki 26. maijā šogad izskanēs muzikāli daudzveidīgi un saulaini. Svētku dalībniekus gaidīs Vecsaules pagastā, Mēmeles krastā pie bijušās Jaunsaules skolas.

Svētku organizatore Rasma Maldute atklāj šīs dienas devīzi «Spīdēj’ saules vainadziņš deviņiem stariņiem». Katrs no minētajiem deviņiem saules stariem šajā dienā apspīdēs astoņus novada pagastus un Bausku.

Neatņemama svētku sastāvdaļa ir novada amatierkolektīvu koncertprogramma. Tajā īpaši krāšņi sevi izrādīs novada deju kolektīvi un jauktie kori, ļaujot ielūkoties Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku programmā. Ar ne mazāku atbildības izjūtu priekšnesumus gatavo arī citas amatierkopas.

Dienas vidū uz lielās skatuves dziesmas svētku apmeklētājiem un līdzās plūstošajai Mēmelei veltīs dziedātāji Aija Andrejeva un Igo. Pēc viņiem satīriski izklaidējošā muzikālā programmā visus priecēs Valmieras Drāmas teātra grupa «Žerāri». Vakara oficiālajā daļā paredzēta novada ļaužu godināšana, pēc tās balle ar grupu «Dakota».

Līdztekus sava programma būs māksliniekiem, kuriem atvēlēta svētku mazā skatuve. Uz tās gaidāma muzikālā tikšanās ar televīzijas raidījuma «X faktors» dalībnieku Robertu Eihi. Viņš visus pārsteidza ar perfekto grupas «Prāta vētra» solista Renāra Kaupera balss un dziedāšanas stila atdarināšanu. Turpat uzstāsies jauniešu ritma grupa «Radiridirī» no Limbažu novada, saksofona kvartets «n[ex]t move».

Svētkos būs gleznošanas studijas «Meistars Gothards» izstāde, filmu demonstrācija, smilšu kino, kā arī dažādas aktivitātes bērniem, jauniešiem, ģimenēm un pieaugušajiem. Mājražotāju un amatnieku tirdziņā varēs iegādāties Bauskas un citu novadu tirgotāju labumus. Pasākumā ikviens varēs Zemessardzes pārstāvjiem uzdot sev interesējošos jautājumus.

«Nebaidīsimies no putekļiem un grantsceļa seguma! Tiksimies visi 26. maijā gleznainās Mēmeles krastos Jaunsaulē,» aicina R. Maldute.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hmm

nu jau ir apnikushi visi shitie pidralinu kolektivi

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 15:38

tina

stum kaktā stum un vairak nekā iznaks vecenes kam ģimene nerūp un gaudos

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 17:55

Inga

atbilde hmm ,,,,un tinai -nu ja nepatīk, Jums ir iespēja neiet, palikt mājās. Būs cilvēki ,kam patiks un ies. Savu negatīvismu atstājiet sev.

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 20:48

hmm

ar tavu ***linu dziedashanu valsti nekas labaks nebus-----normali domajoshi cilveki padomas ka no paradu bederes izlist nevis pidralinas dziedat. bet ko no aunu un slinku bara var gribet

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 23:43

***

Atkal kādi negatīvie cilvēki atrodas, kuriem viss ir slikti.Lai viņi izpaužas, varbùt viņiem tà paliek labāk. Bet tie kas organizē šo pasākumu, novēlu veiksmi, izturību un labus laikapstākļus!

pirms 2 gadiem, 2018.05.10 08:15

VVV

Jaukā Jaunsaules skoliņa! Tā atrodas tik brīnišķīgā vietā! Lai veicas!

pirms 2 gadiem, 2018.05.10 12:28

Vietējās ziņas