Bauskas novada teikvondisti iegūst dažādu kalumu medaļas 4

Latvijas Taekvondo kaujas mākslas federācijas rīkotajā čempionātā 18. aprīlī Bauskas sporta namā «Mēmele» piedalījās 176 sportisti no dažādām mūsu valsts pilsētām un Lietuvas.

Mājinieku kluba «Sam-Kan» sportisti izcīnīja trīs zelta, sešas sudraba un četras bronzas medaļas, informē kluba vadītājs un sacīkšu organizators Sergejs Kirtovskis.

Uzvaras nenāca viegli. Īpaši smagas cīņas bija «Sam-Kan» sportistam Aivim Aleksejevam. Jau pirmajā cīņā sadursmē spēcīgi sasista kāja, kas radīja problēmas pēdējā, trešajā raundā. Tomēr mūsu sportists nolēma turpināt sacensības un piedalījās nākamajā cīņā, kas bija ļoti grūti. Baušķenieks veiksmīgi aizvadīja pirmo raundu un nākamajos divos piekāpās tikai ar rezultātu 16:20.

Divu Rīgas klubu pārstāvju cīņā viens no sportistiem, kas arī bija sasitis kāju, izstājās pēc otrā raunda, kuru aizvadīja tikai uz kreisās kājas, jo savainotā spēcīgi sāpēja. Tas gan neliedza sportistam gūt punktus, tomēr sāpes neļāva cīņu turpināt.

Pēc trim pārliecinoši uzvarētām cīņām čempiona titulu izcīnīja īslīcietis Rihards Kuzmins. Tiesa, arī viņam tika sāpju deva – pēdējā, uzvaru nesošā cīņas paņēmiena laikā mūsu sportists guva nelielu kājas traumu un apsveikumus saņēma, lecot uz vienas kājas. Noslēgumā Rihards saņēma īpašu kausu par labu cīņu, Aivis Aleksejevs – par spēcīgu cīņasgaru. Vēl vienu speciālo kausu saņēma Ņikita Kozlovs – par labāko cīņas tehniku savā vecuma grupā.

Cīņas šogad bija aizraujošākas nekā iepriekš, jo spēkā stājušies jauni noteikumi, kas ļauj piešķirt vairāk punktu par sarežģītiem paņēmieniem. Uzvaru divcīņās guva Laura Gaile, kuras dzimtā puse ir Īslīces pagasts. Sportiste trenējas Rīgas klubā «Sports pro», viņai trešā vieta formālo kompleksu izpildē.

Pasākuma atklāšanā melnās jostas sertifikātus pasniedza Guntim Macpanam un Jānim Klimovičam. Pateicības diplomu no Korejas par teikvondo popularizēšanu un attīstīšanu saņēma Sergejs Kirtovskis un treneris no Rīgas Jānis Pavītols.

«Labi panākumi bija Lietuvas sportistiem, kas no Klaipēdas ieradās ar 14 dalībniekiem. Lietuvieši aicināja mūs atbildes vizītē,» stāsta S. Kirtovskis. Tuvākais uzdevums tagad ir Vara Jātnieka dalība Vācijas atklātajā čempionātā Berlīnē. Tur sacīkstēs piedalās vairāk nekā tūkstoš sportistu. Šajā nedēļas nogalē V. Jātnieks piedalīsies turnīrā Mārupē, lai labāk sagatavotos startam Vācijā.

UZZIŅAI

Teikvondo un hapkido kluba «Sam-Kan» sportistu izcīnītās medaļas Latvijas čempionātā:

Kirugi – divcīņa:

zelta medaļas – Mārtiņš Otvars, Rihards Kuzmins, Aksels Griba;
sudraba medaļas – Daniels Voitehovičs, Kārlis Macpans, Aivis Aleksejevs, Ņikita Kozlovs, Ralfs Ivanovs;
bronzas medaļa – Artūrs Macpans.

Pumse – formālie kompleksi:
bronzas medaļa – Ņikita Kozlovs.

Spēka sitiens:
sudraba medaļa – Varis Jātnieks;
bronzas medaļas – Ņikita Kozlovs, Aksels Griba.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ralfs

Pēc medaļu kvantitātes pietiek dažāda kaluma katram dalībniekam

pirms 5 gadiem, 2015.04.20 11:58

Joki

Varnevica kungs,no kurienes tu rāvi tos 176 dalībniekus? Nosapņoji?

pirms 5 gadiem, 2015.04.20 20:45

Hmm

Lai nav lieki jātrin mēles, būtu atnākuši un saskaitījuši. Kādam skabarga ieķērusies un nedod mieru... Būtu labāk apsveikuši par izcīnītām vietām.

pirms 5 gadiem, 2015.04.21 19:00

Bijām

Varbūt 76 dalībnieki bija,bet simts pierakstījās.

pirms 5 gadiem, 2015.04.22 13:34

Vietējās ziņas