Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā ūdenssaimniecības sakārtošanas projektus īstenos vēl septiņos ciemos 3

Struktūrfondu projektu atlasē atbalstīti septiņi projektu iesniegumi, kas paredz īstenot ūdenssaimniecības sakārtošanas projektus vēl septiņos ciemos, un tikpat ciemos līdzīgi projekti jau tiek īstenoti.Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece aģentūru LETA informēja, ka vēl februārī tika izstrādāti un iesniegti septiņu projektu pieteikumi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītajā aktivitātē "Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000". Šeit jaunie projekti paredz ūdenssaimniecības infrastruktūras uzlabošanu Bauskas novada septiņos ciemos - Dāviņu pagasta Dāviņu ciemā, Vecsaules pagasta Ozolaines ciemā (2.kārta) un Vecsaules ciemā, Brunavas pagasta Grenctāles ciemā, Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā, Mežotnes pagasta Mežotnes ciemā un Jumpravas ciemā. Projektu īstenošanas rezultātā tiks uzlabota ūdensapgādes un notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas kvalitāte, nodrošinot kvalitatīvu dzīves vidi, samazinot vides piesārņojumu un sekmējot ūdens resursu racionālu izmantošanu. Šo projektu kopējās izmaksas ir 2 377 729 lati, tai skaitā 1 670 305 lati - ERAF finansējums. Pavisam projektu iesniegumu septītajā atlases kārtā iesniegti 205 projektu iesniegumi, no kuriem 66 noraidīti. Aktivitātē "Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000" jau tiek īstenoti projekti septiņos Bauskas novada ciemos - Codes pagasta Guntu un Jauncodes ciemā, Īslīces pagasta Bērzu un Ādžūnu ciemā, Gailīšu pagasta Mūsas ciemā un Mežotnes pagasta Garozas un Strēlnieku ciemā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Bērzi

Īslīces pagasta Bērzu ciematā nav ne mazākās pazīmes, ka kaut kas tiktu īstenots!

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 13:20

Aija

Ko viņi var cerēt vēl no rudens nekas nav izdarīts, jau gads tūlīt būs apkārt.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 09:57

mūsa

Ceram ka rakšanas darbi nesāksies kā vienmēr rudenī...kad visvairāk dubļu.Un jā ..lai pietiek līdzekļu sarakto ceļu salabošanai!

pirms 7 gadiem, 2013.06.09 17:45

Vietējās ziņas