Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada uzņēmums piesaista 200 000 eiro finansējumu 1

Investīciju fonds «ZGI Capital» ir piešķīris 200 000 eiro lielu finansējumu termoformēšanas iekārtu ražošanas uzņēmumam SIA «Uldis Biķernieks», portālu informēja Latvijas Garantiju aģentūrā (LGA).

"ZGI Capital" investīciju direktors Kārlis Kokorevičs skaidroja, ka "Uldis Biķernieks" veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un patlaban ir izvirzījis ambiciozus nākotnes mērķus. Kokorevičs pauda pārliecību, ka ieguldījums uzņēmumam palīdzēs sasniegt šos mērķus.

Savukārt uzņēmuma valdes loceklis Uldis Biķernieks informēja, ka piesaistītais finansējums ir paredzēts apgrozāmo līdzekļu finansēšanai, kas ļaus uzņēmumam straujāk kāpināt eksporta apjomus un apgūt jaunus eksporta tirgus Eiropā. Tāpat ir paredzēts paplašināt esošo iekārtu modeļu klāstu.

Vēsturiski "Uldis Biķernieks" specializējas termoformēšanas vakuuma iepakošanas iekārtu kapitālajā remontā un tirdzniecībā, kā arī veic visus nepieciešamos darbus papildu mezglu komplektēšanā un tehniskajā apkopē. 2011.gadā uzņēmums sāka ražot pats savas konstrukcijas termoformēšanas iekārtas "Scandivac", piedāvājot arī dažādus pakošanas iekārtu papildmezglus. Uzņēmuma mērķis ir attīstīt savu zīmolu un ievērojami palielināt savas produkcijas noieta tirgu.

Šis ir trešais ieguldījums 2014.gadā, kuru ir veicis investīciju fonds "ZGI Capital".

LGA ir pilna spektra attīstības finanšu institūcija, kas palīdz uzņēmējiem piesaistīt finansējumu nepietiekama nodrošinājuma gadījumā, paplašināt esošo darbību, sniedzot mezanīna aizdevumus, apdrošina eksporta darījumu riskus, kā arī sniedz riska kapitāla finansējumu.

"ZGI Capital" ir fondu vadības uzņēmums, kurš savu darbību sāka 2005.gadā un pašlaik pārvalda riska kapitāla fondus "ZGI fonds", "ZGI-2" un "ZGI-3". 2013.gada augustā "ZGI Capital" sadarbībā ar LGA izveidoja fondu "ZGI-3". Fonda investīciju periods ir līdz 2015.gada decembrim. Kopējais fonda apjoms 10,5 miljoni eiro. Maksimālais investīciju apjoms vienā uzņēmumā ir 1,5 miljoni eiro.

SIA "Uldis Biķernieks" dibināta 1991.gadā, liecina SIA "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 200 000 latu (284 574 eiro). Uzņēmums pilnībā pieder Biķerniekam.

2013.gadu "Uldis Biķernieks" noslēdza ar 1 004 433 eiro apgrozījumu un 104 317 eiro zaudējumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas