Bauskas novada Uzvaras pamatskolas telpās par 92 000 eiro izbūvēta pagasta bibliotēka 3

Šonedēļ Bauskas novada Uzvaras pamatskolas telpās atklāta Gailīšu pagasta bibliotēka, kuras izbūve izmaksājusi vairāk nekā 92 000 eiro, informēja novada pašvaldībā.

Iepriekš Gailīšu pagasta bibliotēka atradās Gailīšu pagasta pārvaldes ēkas telpās. Pašvaldībā apgalvoja, ka pārbūvētās un izremontētās Uzvaras pamatskolas telpas ir lieliski piemērotas mūsdienīgas bibliotēkas vajadzībām. Plašās telpas ir sadalītas vairākos blokos – lasītāju stūris, datortelpa, jauniešu zona, kā arī daļa telpas ir atstāta brīva, lai to varētu ērti aprīkot pēc nepieciešamības vieslekcijām, meistarklasēm, spēlēm un citām aktivitātēm.

Būvuzņēmējs SIA "Kvintets M" par teju 87 982 eiro veicis Uzvaras vidusskolas telpu grupas vienkāršoto atjaunošanu un teritorijas labiekārtojuma vienkāršoto atjaunošanu saskaņā ar arhitektes Sandras Smolijas izstrādātajām apliecinājuma kartēm un interjera dizaina risinājumiem.

Būvuzraudzību nodrošināja SIA "Būvētika" par 4259 eiro, un kopējās būvniecības izmaksas sasniegušas 92 241 eiro.

Mēbeļu iegādes izmaksas Gailīšu bibliotēkai sasniedz 14 881 eiro, un tās piegādājusi SIA "FL Birojs".

Bibliotēka labiekārtota, īstenojot projektu "Biznesa bibliotēku potenciāla attīstība uzņēmējdarbības veicināšanai pašvaldībās", kura gaitā jau iepriekš pārvērtības piedzīvojušas arī Jaunsaules un Ozolaines bibliotēkas.

Pārrobežu sadarbības projekta mērķis ir uzlabot infrastruktūru un celt to darbinieku kapacitāti ar mērķi nodrošināt inovatīvu uzņēmējdarbības atbalsta centra vidi, kā arī nodrošināt bibliotēkās kvalitatīvus biznesa atbalstošus pakalpojumus, attīstīt uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku tīkla potenciālu un iespējas.

Projekta vadošais partneris ir Pasvales rajona pašvaldība Lietuvā, projekta partneris – Bauskas novada pašvaldība. Projekta kopējās izmaksas ir 375 920 eiro, kur Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums sasniedz 319 532 eiro, valsts līdzfinansējums 18 796 eiro, bet Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums – 37 592 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Malači

Superīgi un moderni! Cilvēki to ir pelnījuši. Un lūk, ka vajag izmantot ERAF un pārrobežu projektu iespējas! Malači!

pirms gada, 2019.03.04 16:27

Vietējās ziņas