«Bauskas Novada Vēstis» iznāks mazākā tirāžā 6

Bauskas novada domes apvienotajā finanšu un vides un attīstības komitejas sēdē deputāti lēma par informatīvā izdevuma «Bauskas Novada Vēstis» iznākšanu nākamajā gadā.

Sēdē, kas notika 12. decembrī, par lēmumprojektu ziņoja sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe. Viņš informēja, ka laikrakstu «Bauskas Novada Vēstis» paredzēts izdot reizi mēnesī un mazākā tirāžā – iepriekšējo astoņu tūkstošu vietā būšot pieci tūkstoši eksemplāru.

Deputātu Juri Landorfu interesēja, kā noskaidrots nepieciešamais tirāžas apjoms. A. Dulbe un izpilddirektors Jānis Kalinka skaidroja, ka bijušas diskusijas, arī ar nodaļas vadītāju Ievu Šominu, un panākta vienošanās par šādu tirāžas apjomu. «Vairāk avīzi izplatīsim pagastu pārvaldēs,» informēja J. Kalinka. Deputātus interesēja avīzes maketēšana – vai būs nepieciešamais speciālists? A. Dulbe informēja, ka speciālists būs, vienīgi ar mazāku slodzi.

Vairākums nobalsoja par šo lēmumu. Deputāti par to lems Bauskas novada domes sēdē 19. decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Dzidra

Būtu labi, ja to avīzi nogādātu pie iedzīvotājiem, tad tai būtu jēga, dzīvoju laukos, kaut kā neesmu šo izdevumu manijusi, ne lasijusi, reti, kad pagasta māju apmeklėju, tākā neredzu jėgu... par to deputātiem būtu jāpadomā un nopietni!

pirms gada, 2019.12.14 16:01

vija

dzīvoju pilsētā un saņemam novada vēstis ar lielu nokavēšanos. Kad jau viss ir sen noticis un vairs nav aktuāla tā informācija. Vai vajag tādu avīzi ?

pirms gada, 2019.12.14 17:35

Bb

Bauskas dzīve sen jau nā tā kas bija.Nepērkam sen!
Sūda lapele.Nekādas informācijas,tikai ķengas un sports.

Fui..

pirms gada, 2019.12.14 16:38

Klau,

Vai pareizi sapratu, ka sū..a lapeli, kurā tikai ķengas un sports, tagad rūpīgi lasi netā par velti?
Varbūt vari nodefinēt, ko tieši tu tad tajā "lapelē" vēlētos lasīt?

pirms gada, 2019.12.14 22:00

būtu jāpainteresējas

vai deputāti ir noskaidrojuši, cik maksā šķidrums piemēram grila aizdedzināšanai, un tas ir bīstams, ja to lieto krāsns iekuršanai. Vai ir veikta aptauja, ko domā iedzīvotāji, kam Bauskas Novada Vēstis bija labs līdzeklis iepriekšminētā procesa veikšanai savās autonomajās apkures sistēmās?

pirms gada, 2019.12.14 17:29

Vietējās ziņas