Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Bauskas Novada Vēstis» izvietos publiskās vietās 22

Pašvaldības izdevumu «Bauskas Novada Vēstis» iedzīvotāji turpmāk varēs meklēt ne tikai savās pastkastītēs, ziņo pašvaldības iestādes «Bauskas novada administrācija» lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Avīzes septembra numurs tagad pieejams arī vairākās publiskās vietās. To var paņemt SIA «Bauskas klēts», SIA «Teiksmas» veikalā Draudzības ielā, Bauzes tirgū, poliklīnikā, slimnīcā, Bauskas autoostas kafejnīcā, Rātslaukuma kafejnīcā. Ir saņemta atļauja pašvaldības izdevumu izvietot arī abos Bauskas lielveikalos «Maxima». Tiek gatavoti speciāli stendi. Izdevumu var saņemt novada administrācijas ēkā, to piegādās arī dzīvokļos.Laukos pašvaldības izdevums «Bauskas Novada Vēstis» meklējams pagastu pārvaldēs. To vadītāji arī atbildīgi par izdevuma piegādi saviem iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 22

Ella

Atvainojos! bet vai tāda avīze arī pastāv? Ceriņu ielā nav redzēta kopš novada izveidošanas!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.11 15:39

I :)

Ļoti atvainojos par kļūdām... Steiga, steiga! :)

pirms 8 gadiem, 2011.10.11 09:21

I :)

Es neaizstāvu avīzi. Man pašai šķiet - normāli pajautāju - ko jūs tur vēlētos redzēt?! Nevajag jaukt dažādas lietas - "Bauskas Dzīve" ir bizness, nekāda sadarbība tur nesanāk, jo ikviena relīze, kura būtu jāpublicē (un pašvaldībai tādu ir daudz) maksā ievērojamu naudu. Pašvaldībai šāda avīze ir nepieciešama, jo ir daudz informācijas, kuru nepieciešams publiskot'- domes lēmumi, projektu relīzes (obligatā publicitāte). Piekrītu, ka ir "melnie caurumi" avīzes izplatīšanā. Ideja ir - piegādāt to visiem novada iedzīvotājiem. Kādā veidā jūs piedāvājat apzināt - kuram vajag un kuram nevajag?! Un kurš būs tas, kas šķiros un iznēsās to šādā izlases kārtā. Pašvaldība tam atsevišķu darbinieku nealgo. Tas, ka avīze nostāv "kādā skolotāju izstabā" tiešām ir nepareizi, bet, diemžēl, ne visas pagastu pārvaldes pret avīzes izplatīšanu attiecas ar tādu rūpību, kā mēs to gribētu redzēt. Tieši tādēļ, ka situācija ir tāda kāda tā ir, iespējams drīzumā pāriesim pie risinājuma avīzi izvietot tikai publiski pieejamās vietās un iedzīvotāji, kuriem tā liksies pietiekami saistoša to varēs tur paņemt. Vai tas būtu risinājums? Tirgot avīzi nav iespējams, jo pašvaldība nedrīkst gūt ienākumus no tā, kas radīts/veidots par nodokļu maksātāju naudu. Tieši šī iemesla dēļ avīzē nevar ievietot arī piem. sludinājumus. Par tām vecajām ziņām - avīze netiek izdota vairākas reizes nedēļā, tā tiek laista klajā reizi mēnesī un avēzes uzdevums NAV informēt par tekošajiem notikumiem, tas ir domes darba apskats mēneša griezumā, tādēļ, protams - ziņas tajā, lielākoties, tiešām NEVAR būt "tikko ceptas". Lūdzu vēl jautājumi?! :)

pirms 8 gadiem, 2011.10.11 09:19

šis tas

Uzskatu , ka pietiek ar Bauskas Dzīvi,kuru palīdz veidot kāds no domes darbiniekiem ....ui kā ietaupīsies līdzekļi. Negribas lasīt vecas domes ziņas, patiešām negribas ...netērējiet laiku, lielus līdzekļus uz algām pa'pīru.... tā varētu uzskaitīt...

pirms 8 gadiem, 2011.10.11 06:36

Valdim un I:)

Valdi un arī I:), kas visticamāk esat Domes darbinieki, ja tik dedzīgi aizstāvat savu avīzi! Runa šeit nav par saturu (kaut gan - lai būtu un arī ir par to), bet par to, cik nejēdzīgi šī Domes avīze tiek izplatīta. Vai tiešām jūs neredzat, ka patiesībā šī avīze tiek izdota un pēc tam sabāzta visur kur - vajag tur to vai nevajag un galu galā izmesta bezjēdzīgi ārā. Vai tā nav nodokļu maksātāju naudas tērēšana???? Ja jau šī avīze, pēc Jūsu domām, ir tik vajadzīga, varbūt vajag tad piedomāt, kā un kam tā ir vajadzīga, bet kam tā nav vajadzīga. Un šeit nu ir tikai viens ceļš - tai ir jābūt maksas avīzei, kā tas ir ar minēto līdzīga satura laikrakstu "Latvijas Vēstnesis"!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 23:31

I :)

Šī būtu īstā reize jūsu ieteikumiem, ko tad vēlaties šajā avīzē redzēt? Kam pēc jūsu domām tur būtu jābūt, lai tā kļūtu novadniekiem vēl saistošāka?! Labprāt uzklausīsim un, ja būs iespējams, ņemsim vērā! Kritizēt mēs visi mākam lieliski, vienam otram, tas, šķiet,no dabas ielikts, bet kā ar konstruktīviem piedāvājumiem? Iepazīšos ar prieku!

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 22:37

Valdim

Labi, lai būtu! Tikai vēlreiz uzsveru to, ka šī Domes avīze tiek "mētāta" pa labi un pa kreisi - vajag vai nevajag. Pats zinu, piemēram, kādā skolā skolotāju istabā uz galda atrodas apmēram 50 (ja ne vairāk) eksemplāri, veselu mēnesi tie tur stāv tādā smukā čupiņā, varbūt kāds kaut ko tur paskatās, drīzāk gan nē, bet pēc mēneša visa tā kaudzīte smuki aizceļo uz kurtuvi vai miskasti. Skaisti! Vai ne?

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 21:12

Valdis atbild

Vajag domāt reāli. Cik daudzi cilvēki izmanto modernās tehnoloģijas? Jaunieši, vidsējā paaudze jā, bet ir ļoti liela grupa cilvēku pensijas vecumā un vecāki, kam nav ne šo iemaņu ne iespēju izlasīt internetā domes jaunumus. Nevajag visus mērīt pēc sevis. Zinu, ka ļoti daudzi cilvēki mājās gaida novada vēstis, lai iegūtu informāciju.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 17:41

Valdim

Jā, vēl aizmirsu - Kāpēc tad "Latvijas Vēstnesi" izdod valsts uzņēmums un šī avīze ir jāpērk? To tak' ar' varēja tāpat par velti bāzt visās iespējamās vietās - tur arī ir likumi, valdības noteikumi u.c. oficiālā informācija, kas būtu iedzīvotājiem jāzina, un tur nav jaunākās klačas vai ēdienu receptes.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 16:36

Valdim

Šodien - moderno tehnoloģiju laikmetā ir arī citas, lētākas iespējas informēt par pašvaldības lēmumiem, domes darbu u.t.t. Piemēram, mājas lapa internetā - kam vajadzēs, atradīs informāciju, bet, kam nevajag, tam nevajag arī to avīzi, kas par nodokļu maksātāju naudu tiek izdota un likta pasta kastītēs u.c. vietās - vajag vai nevajag, lai pēc tam "pa taisno" nonāktu miskastē. Nu vai tā nav nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana? A kas tad tas ir? Ja jau tik svarīgi ir informēt par pašvaldības darbu u.t.t., tad lai Dome izdod šo avīzi un pārdod kaut vai par pašizmaksu - tad redzēs, kam tā ir vajadzīga un kam nē.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 16:32

Valdis

Katra novada dome izdod savu avīzi un protams, ka tur nav jaunākās klačas vai ēdienu receptes vai nezin kādi tur action , jo tur ir pašvaldības informācija par lēmumiem un domes darbu, par to, kas tiek veikts pašvaldībā. Par pārējo lai raksta citi laikraksti

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 16:06

...

Tur jau tā lieta, ka visai plašajā, par nodokļu naudu izdotajā avīzē, var izlasīt tikai ŠO TO. Lai Dome izdod avīzi, kas jāpērk, tad redzēs, cik daudzi to pirks - a tagad nodokļu nauda aiziet pa tukšo: tikai, lai ŠO TO tur kāds varētu izlasīt.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 13:31

Nu žēl, ka Tu tik trula ka tev tur nav ko lasīt. Man gan šo to tur šķiet interesanti izlasīt.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 11:39

vajag gan

a varu lasīt man neliek, bet nodokļu maksātāju naudiņa, tajā skaitā, arī mana, aiziet šajā nekam nevajadzīgajā izdevumā...

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 10:46

..

aha - es arī Salātu ielā jau labu laiku neesmu manījusi šo avīzi.

pirms 8 gadiem, 2011.10.10 09:50

nevajag

Tev kāds ar varu liek lasīt!? Ak vai, tas gan ir briesmīgi!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.09 23:54

nevajag

stulbo cenzurēto lapiņu, tur nav ko lasīt...

pirms 8 gadiem, 2011.10.09 14:01

Kristīne

Dzīvojam bauskas centrā, bet labu laiku jau neesam avīzi saņēmuši!

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 20:21

Vietējās ziņas