Bauskas novada vienība «Mēmele» izkrīt no novusa augstākās līgas 7

Latvijas Novusa federācijas rīkotajā komandu čempionātā novusā šogad no Augstākās līgas izkritusi Bauskas novada vienība «Mēmele».

Kā atzina komandas vadītājs Aldis Pavilons – vairākos mačos nespēja saņemties, un tas iespaidoja rezultātu. Sezonas gaitā gūtas trīs uzvaras un nebūt ne pret vājākajiem pretiniekiem – izdevies pārspēt pat šī gada otrās vietas ieguvējus «LNK/LSSK», bet pret komandām, kas atrodas turnīra tabulas lejasgalā, piedzīvoti zaudējumi. Rezultātā deviņi punkti un 15. vieta 16 komandu konkurencē, kas nozīmē, ka nākamsezon «Mēmeles» novusisti būs 1. līgā. Komandā šosezon spēlēja Pēteris Simsons, Staņislavs Bednarčiks, Aldis Pavilons, Normunds Laumanis, Ringolds Kaross, Vilnis Pelcers un Oskars Sirmelis.

Latvijas 1. līgā spēlē «Baldones» komanda, kuras sastāvā ir arī kurmenietis Roberts Čudars. Komanda izcīnīja 17 punktus un kopvērtējumā sezonu noslēdza desmitajā vietā. Pēc rezultātiem R. Čudars bija trešais veiksmīgākais komandā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ip

Nosapņoku-Komandā vieni veterāni,bet novusa turnīri notiek gandrīz katru nedēļas nogali. Visu laiku kaut kādu kausu,čempionātu sacensības,katrās sacensībās bagātīgs medaļu,kausu skaits kā Olimpiskajās spēlēs,bet izrādas,ka nav nekādu sasniegumu,attīstības,jaunatnes iesaistīšana, IZSKATĀS,KA SATIEKAS brīvdienās stadionā-iedzer,uzsmēķē,paklačojas,pie viena uzspēlē novusu,viens otru apsveic ar medaļām,kausiem un norunā kā sauks nākamo brīvdienu saietu par Bauskas kausu vai kāda pagasta kausu un tusiņš turpinās,jeb Bauskas nodokļu maksātāju naudas tralināšana turpinās.

pirms gada, 2020.03.04 21:47

LLL

Vo pļutizeris.

pirms gada, 2020.03.06 19:53

Nu, nu ...

to ip ...
Beidz sapņot un nāc spēlēt novusu. Pierādi, ka esi lielāks meistars, nekā tie "veterāni". Kas ir, ko - "zarna par tievu" ? Sievasmāte brīvdienās nelaiž no mājās ārā ? Ja pats neesi darītājs, tad aizver muti !

pirms gada, 2020.03.06 20:47

Tauta

Viedoklim -6,novusa komandā 6 nemākuļi. :))

pirms gada, 2020.03.11 22:29

Global Silver Elit™

,,Mēmela,, neprot novusu spēlēt un tas ir fakts!

pirms gada, 2020.03.15 18:43

Dioksīds

Krāpnieki novusu spēlē:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

pirms gada, 2020.03.15 22:13

Vietējās ziņas