Bauskas pašvaldībā apstiprina jaunu juridiskās nodaļas vadītāju 16

Bauskas novada domēs sēdē apstiprināts jauns juridiskās nodaļas vadītājs. Šos pienākumus veiks Māris Abaroniņš, kurš līdz šim bija dažādu juridisko nodaļu vadītājs valsts iestādēs.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks informēja, ka konkurss ir noslēdzies un no četriem kandidātiem par piemērotāko atzīts M. Abaroniņš. Viņš pastāstīja deputātiem, ka pēdējā darbavieta bijis Valsts sporta medicīnas centrs, kuru likvidēja kā iestādi. Piedāvāja strādāt Veselības ministrijā, bet tur speciālists jau bija strādājis, un neesot vēlmes atgriezties.

«Ilgu laiku esmu strādājis medicīnas nozarē. Valsts pārvaldē strādāju vairāk nekā desmit gadus,» pastāstīja M. Abaroniņš. Saistība ar pašvaldību līdz šim bijusi darbs pašvaldības kapitālsabiedrībā «Rīgas Namu pārvaldnieks». Viņš pauda, ka plāno pārcelties uz Uzvaru, kur ir dzīvoklis.

Pēdējā gada laikā M. Abaroniņš ir jau trešā persona šajā amatā. Pagājušajā gadā amatu pameta Modris Mākulēns. Bauskas novada domes deputāti vadītājas amatā apstiprināja Inesi Gailīti. Tomēr deputāti kritizēja jaunās vadītājas darbu un ar norādi, ka pārbaudes laiks nav izturēts, speciālisti atlaida. Balsojumā kandidatūru neatbalstīja Aivija Kursīte, Aleksandrs Novickis un Andris Arcimovičs. Rezultātā par jauno juridiskās nodaļas vadītāju iecelts M. Abaroniņš.

Domes sēdes laikā deputāte Aivija Kursīte pārmeta, ka konkursa gaitā nav ievēroti labas pārvaldības principi, apšaubīja balsošanas procesu un norādīja uz nolikuma neesamību. Viņa pauda, ka abiem pārējiem kandidātiem, kas piedalījušies atlases otrajā kārtā, esot visas iespējas apstrīdēt konkursa rezultātus.

Viņai oponēja deputāts Uldis Kolužs, kurš uzskatīja, ka diskusija izvērtēšanas komisijā esot bijusi atklāta un pārmetumus pēc konkursa norises veltīt šajā gadījumā nevajadzētu. Deputāte Mārīte Ķikure pauda viedokli, ka šādām pārrunām nav jānotiek domes sēdes laikā, bet gan atsevišķi tiekoties.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Viedoklis

Kā vienmēr neatbilstoša visiem izvērtēšanas kritērijiem, pieredzei un prasmēm. Sēdē dzirdamās kandidāta atbildes to apstiprina.

pirms gada, 2019.04.02 14:03

Ak!

No Rīgas ieceļojis būs labs novada zinātājs.

pirms gada, 2019.04.02 14:06

Un tad?

mums domē 2 deputāti, kuri dzīvo Rīgā, kuram ar to problēmas?

pirms gada, 2019.04.02 15:23

atbilde un tad?

Divi deputāti ir tie, kuri liek saausīties pārējiem snaudošajiem, kuri piekrīt visam, ko dara Administrācija, jo īpaši vadība.

pirms gada, 2019.04.02 15:39

atbilde un tad?

Divi deputāti ir tie, kuri liek saausīties pārējiem snaudošajiem, kuri piekrīt visam, ko dara Administrācija, jo īpaši vadība.
Sabiedrisko attiecību speciālisti strādā izcili paužot savu attieksmi un dzēšot komentāru atzīmes. Malači! Ne par velti Jums vajag papildspēkus ar labu samaksu.

pirms gada, 2019.04.02 15:43

Mjā

Tad var būt visa dome un snaudošā administrācija jaatlaiž, pietiks ar divām deputātu izcilībām.....

pirms gada, 2019.04.02 15:57

Ups

Es vēroju visu notiekošo, cik atceros no LRA tika ievēlēti 3 deputāti, bet viedoklis vienmėr un par visu ir tikai diviem tuvu stāvošajiem, kur tad trešā, nlec līdzi mazajam populistam? Taču Kursītei ar kaut kāda juristu skola " nobeigta", ko ta nestartėja, bet " gudri" spriedelē, tik tā gudrība sen visiem saprotama un skaidri noformulēta!

pirms gada, 2019.04.02 07:41

spriedele

pelēkās mājas komentāru lielvērotāja ar visu savu formuletu un “nobeigto” skolu diplomu beidzot sapratuse, ka pašvaldības maize ir “pedējā cerība” kuplajai tingeļtangeļu saimei :))

pirms gada, 2019.04.02 12:26

Ups

Nicki aizstāvi, aizstāvi savu barotāju:)

pirms gada, 2019.04.02 13:11

Aha

Neiztiki Nicīti arī šoreiz bez sava tizlā komentāra... tāpēc nekad tev nebūs būt vaidelotim, bet kā biji slota tā paliksi....:)

pirms gada, 2019.04.02 10:31

nu re

turpinās paranoja, vienai jau kreizī sagāja, nomierinies, atslābsti un baudi pavasari, ka nesanāk kā administrācijas mātei -prātiņš galīgi sašķobīsies visur nickus, pickus un Rīgas robežu redzot

pirms gada, 2019.04.02 23:39

Re

Ko tu mazam sētas krancim padarīsi, tikai troksni taisa, bet labuma nekāda, tikai iedomājies, ka ir lauva ...patiesībā blusains pluškis...

pirms gada, 2019.04.03 06:20

māksla

Šis foto gan varēja palikt jurista albumā. Tādu iepazīstam jauno juridiskās nodaļas vadītāju?

pirms gada, 2019.04.03 22:55

Vietējās ziņas