Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas pašvaldība atver jaunu interneta mājaslapu 10

Bauskas novada pašvaldība palaidusi darbībā jaunu interneta vietni. Lietotāji ar to var iepazīties no maija sākuma.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece informē, ka jauno vietni izstrādājusi SIA «RATE Business Solutions». Ar uzņēmumu par šo darbu noslēgts 22 300 eiro vērts līgums. Daļa izdevumu finansēta no ES atbalstītā Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta «Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana».

Lietotājiem jaunā mājaslapa atrodama līdzšinējā adresē www.bauska.lv. Tajā piedāvāts plašs e-pakalpojumu klāsts. Ir novada uzņēmumu katalogs, pašvaldības investīciju objektu karte, operatīvās rīcības dienesta karte. Iedzīvotāji tajā varēs iezīmēt, piemēram, bedres, bojātus soliņus. Iepazīstoties ar šo informāciju, pašvaldības darbinieki risinās problēmas.

Būtiski mainīta tūrisma sadaļa, kur līdztekus informācijai par tūrisma iespējām Bauskas novadā un kaimiņu novados pieejams arī maršrutu plānotājs un virtuālā tūre. Izveidots savienojums ar portālu booking.com, kas ļauj rezervēt naktsmītnes novada atpūtas objektos. Nebijusi sadaļa ir forums. Tajā reģistrētie lietotāji var paust savas domas. Tās gan pirms publicēšanas tiks administrētas. Tāpat iedzīvotājiem būs iespēja pašvaldības darbiniekiem uzdot sev interesējošos jautājumus, piedalīties aptaujās. Rūpīgi iepazīstoties ar lapu, tajā noteikti varēs atrast vēl virkni jaunumu.

Mājaslapa pieejama trīs svešvalodās: angļu, krievu un lietuviešu, tūrisma informācijai tiek gatavots tulkojums arī igauņu valodā.

Pirmajās darbības dienās jaunajā vietnē ne visas sadaļas vēl strādā pietiekami kvalitatīvi. Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe skaidro, ka jaunās vietnes ekspluatācijas sākuma problēmas pamazām tiek novērstas.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

:)

22 300 eiro , vai priekš vienas mājas lapas nav par daudz?

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 17:34

riņķis

Ko tu bagātam padarīsi. Kas to mājas laou lasa??? Pietiktu ar Bauskas Dzīvi , bet laikam ne vienmēr ērta.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 19:27

Ideja kā māja

Varbūt jāsarunā ar Bauskas dzīvi, lai viņi turpmāk nodrošina pašvaldības publicitāti. Protams, nebūs vairs vietas visiem interesantajiem rakstiem, bet toties iedzīvotāji apmierināti!

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 07:17

:)

Man gan patīk, izlabos kļūdas un gan jau aizies.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 20:57

Androsapiens

22 300 eiro?!
Paprasiet jebkurai normālai dizaina kompānijai cik maksātu tādas "kakas" izveide.
Nenormāli pārcenota! To es varu uzreiz pateikt, jo arī strādāju šajā nozarē.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 22:15

Apburbuļojoši

Šajā summā ietilpst ne tikai mājas lapas izstrāde, cik zināms. Nevajag spriest nezinot visu informāciju,,,Žurnālistu darbs ir radīt sensāciju!

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 07:12

pele

Nu kastad vēl tik drausmīgi dārgs tur irtilpst? Gribētos zināt. Šitāda līmeņa lapas taisa studenti uz ieskaiti. Pie tam informācijas tak tur gandrīz nav, ļoti daudz tukšu sadaļu, par šitādām naudiņām varēja izdarīt visu līdz galam.

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 08:21

Omīte to pele

Studenti jau taisa, iespējams arī šeit tika piesaistīts kāds students, tomēr dalībai konkursā ar studenta apliecību vien nepietiek, ir nepieciešams uzņēmums, kuram ir arī savas izmaksas, apgrozāmie līdzekļi, tas arī protams ietilpst cenā.
Gribās zināt? izveido IT kompāniju pati, tad uzzināsi visu līdz pēdējam santīmam, arī to ka reizēm par darbu nesamaksā (valsts un pašvaldības nav tas gadījums) u.t.t.

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 08:41

Androsapiens > Apburbuļojoši

Tad lūdzu padalies ar to svarīgo informāciju, kas šeit ir noklusēta? Ko vēl tādu viņu tur sabūvējuši? Tiešo pieslēgumu pentagonam, lai cilvēkus var pārbaudīt?

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 08:47

patiešām satriecoši

Balvu idejas autoriem un veiksmīgā iepirkuma organizētājam!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 19:25

Vietējās ziņas