Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas pašvaldība lūdz Ministru prezidentes palīdzību 10

Bauskas novada pašvaldība nosūtījusi vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai. Tajā vēstīts par problēmām pasažieru pārvadājumos maršrutā Rīga – Bauska.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka vēstule ministru prezidentei nosūtīta novada iedzīvotāju interešu aizstāvības nolūkā. Vēstules par sabiedriskā transporta pakalpojumu problēmām nosūtītas arī Satiksmes ministrijai, Valsts policijai, Sabiedriskā transporta padomei, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, arī valsts SIA «Autotransporta direkcijai» (ATD).

Pašvaldība lūdz palīdzību rast risinājumu ilgstošai problēmai pasažieru pārvadājumos, kurus veic SIA«Sabiedriskais autobuss» (SA). Tajā pausta neizpratne par ATD bezdarbību jautājuma risināšanā ar SA. Vēstulei pievienotas laikraksta «Bauskas Dzīve» publikācijas ar pasažieru sūdzībām un aprakstiem par pakalpojuma zemo kvalitāti. Pievienoti arī AS «Rīgas starptautiskā autoosta» un SIA «Bauskas autoosta» dokumenti par reisu regularitāti, kavējumiem. Nosūtītas arī iedzīvotāju sūdzības.

Valsts institūcijām lūgts pārbaudīt un nodrošināt sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitātes atbilstību normatīvajos aktos un noslēgtajā līgumā noteiktajām prasībām.

«Bauskas Dzīve» jau informēja, ka Bauskas, arī Iecavas pašvaldību pārstāvji pāris mēnešu laikā divas reizes tikušies ar ATD amatpersonām, arī SA valdes priekšsēdētāju Vitāliju Komaru.

Valsts amatpersonas sarunās noliedza pārmetumus par pakalpojuma slikto kvalitāti. Vienlaikus tika solīti arī daži uzlabojumi. Taču joprojām nekas nav īstenots, nav pildītas arī citas mutiskās vienošanās. Tādēļ pašvaldība lūdz palīdzību problēmas risināšanā valsts augstākajām amatpersonām.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

un

un ko tālāk? Straujumas kundze ar grumbu pierē pakratīs pirkstu un tālāk?

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 10:52

...

Straujumas kundze (ja viņai ir svarīga politiskā reputācija) novirzīs šo iesniegumu tālāk ar rezolūciju (cerams)

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 11:22

mjāā

paskat, kas par mūri:), neviens nevar tikt klāt pārvadātājiem!

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 11:15

tāā

Precīzāk-pārvadātājam, šim, vienam konkrētajam, jo pārēji jau tiek ātri saukti pie atbildības likuma un noteikumu priekšā.

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 11:43

labāk nebraucējs ar SA

ja vēl Ceļu policija par braucēju drošību autobusos rūpētos tāpat, kā par tiem braucējiem, kuri nelieto drošības jostas. Ja Ceļu policija katru reizi sastādītu protokolu par pasažieru stāvvietu izmantošanu, tādām stāvvietām neparedzētos autobusos, autobusos,kur nav pat kur pieturēties, varbūt tad kas drīzāk mainītos, ar soda naudu palīdzību? Ja Sabiedriskajam autobusam no katra reisa tā soda nauda būtu jāmaksā?

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 12:10

re

un atkal nekā neviens neliekās ne zinis par šo Bauskas maršrutu un tas pats ir Rīgā ar Rms darbību.Un Neķeriet kreņķi Bausku apkalpo tagad arī citi pārvadātāji kā piemēram www.paker.lv

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 15:54

Rita

Man prieks par Bauskas novada pašvaldības neatlaidību. Ja nesekos valdības rīcība, mēs,tauta esam gatavi nākt palīgā, bloķēsim izbrauktuvi pie autoostas visiem oranžajiem zārkiem.

pirms 6 gadiem, 2014.02.05 08:51

Vietējās ziņas