Bauskas pašvaldība meklē suņu un kaķu ķērāju 4

Līdz pirmdienai, 26. oktobrim, Bauskas pašvaldība aicina pieteikties pretendentus iepirkumā par klaiņojošu suņu un kaķu, kā arī apdzīvotās vietās ieklīdušu citu dzīvnieku izķeršanu Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Šis ir jau trešais šogad izsludinātais šāds iepirkums.

Šī gada 31. martā Bauskas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar Ķekavas puses zemnieku saimniecību «Mežavairogi» par klaiņojošu suņu un kaķu, kā arī apdzīvotās vietās ieklīdušu citu dzīvnieku izķeršanu Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Līgums tika noslēgts uz 12 mēnešiem par kopējo summu 9074 eiro bez PVN. Taču jau septembrī izsludināts jauns iepirkums par klaiņojošo kustoņu izķeršanu.

Bauskas novada domes iepirkumu nodaļas vecākā iepirkumu speciāliste Diāna Indriksone paskaidroja, ka nodaļa iepirkuma konkursus izsludina uz pieteikuma pamata. Saskaņā ar iepriekš noslēgto līgumu ar z/s «Mežavairogi» līguma darbības laiks ir 12 mēneši no līguma spēkā stāšanās dienas vai līdz laikam, kad kopējā sniegtā pakalpojuma summa sasniedz līgumā noteikto apmēru. Tā kā minētā summa drīz tuvosies līgumā noteiktajai, pašvaldības policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis iesniedzis jaunu iepirkuma pieteikumu.

Konkursā septembrī noteiktajā iepirkuma termiņā vietvarā tika saņemts viena pretendenta piedāvājums. Nodibinājums «dzivniekupolicija.lv», ko pārstāv dzīvnieku aizsardzības biedrība «Ķepu-ķepā» un biedrība «Dzīvnieku pansija Ulubele», pakalpojumu 12 mēnešu periodā apņēmās sniegt par 11 030 eiro bez PVN.  Konkursanta izvērtēšanā atklājies, ka dzīvnieku aizsardzības biedrībai «Ķepu-ķepā» piedāvājumu iesniegšanas termiņa pēdējā dienā, šī gada 28. septembrī, Valsts ieņēmumu dienestā fiksēts nodokļu parāds 473,74 eiro apmērā. Saskaņā ar Publiskā iepirkuma likuma 9. pantu komisija lēma izslēgt pretendentu – nodibinājumu «dzivniekupolicija.lv» – no dalības iepirkumā, 14. oktobrī tika izsludināts jauns iepirkums.

Bauskas pašvaldības policijas apkopotā informācija liecina, ka no šī gada 1. janvāra līdz 30. septembrim dzīvnieku patversmē «Mežavairogi» nogādāti 28 suņi (viens no tiem miris), 110 kaķi (no tiem 12 miruši), deviņi savvaļas dzīvnieki (no tiem četri miruši), kā arī pieci putni.

Pēc sterilizācijas atpakaļ nogādāti desmit kaķi. B. Ostrovskis atklāja, ka patlaban lielākais bezsaimnieku kaķu daudzums ir dārzkopības kooperatīvā «Mēmele» un Pasta ielā 10.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Janka

Salātu ielas kaķu tanti arī noķeriet un aizvediet tālu prom! Besī āra.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.24 14:02

vai

Pēc neilga laika kaķi sāks izķert cilvēkus!

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.24 19:54

Bauskas pašvaldībai

kā tad īsti ir ar to jūsu struktūrvienību kas saucas pašvaldības policija? Kad jāraksta atskaites par padarīto, tad ik katrā atskaitē raportēts par tik un tik noķertiem klaiņojošiem dzīvniekiem, bet, izrādās, tas tikai atskaišu 'uzfrišināsanai", jo bez Mežavairogu speciālistiem vien čiks no tās ķeršanas sanāk,

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.25 10:03

Vietējās ziņas