Bauskas peldbaseins darbu turpina 13

Bauskas peldbaseins turpina darbu, ievērojot ārkārtējās situācijas laikā noteiktos papildu ierobežojumus, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina.

Viņa atklāja, ka peldbaseinā tiek organizētas nodarbības vispārizglītojošo skolu audzēkņiem. Skolēnu peldēšanas grafiks pārkārtots tā, lai klašu grupas apmeklējuma laikā nepārklātos. Pēc katra apmeklējuma ģērbtuves tiek dezinficētas. Tomēr, lai arī peldbaseins ir atvērts, gala lēmumu par to, vai skolēni apmeklēs nodarbības baseinā, pieņem izglītības iestādes.

Arī iedzīvotāji var izmantot peldbaseinu savas veselības nostiprināšanai. Vienlaicīgi peldbaseina telpās var atrasties ne vairāk kā 20 apmeklētāji. Jārēķinās, ka pieejami ir tikai baseini, bet SPA zona un pirtis ir slēgtas. Tāpat nenotiek ūdens aerobikas grupu nodarbības, kas iepriekš organizētas Bauskas novada veselības veicināšanas projekta ietvaros. Arī individuālās nodarbības peldētapmācībā šobrīd netiek nodrošinātas. Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treniņgrupas no citiem sporta veidiem arī šobrīd peldbaseinu neapmeklē, individuāli pielāgots grafiks ir BJSS peldēšanas sekcijai.

Pašvaldība atgādina, ka atrodoties Bauskas peldbaseina vestibilā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Tāpat tiek rekomendēts uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas ienākot ēkā un pārvietojoties, ievērot divu metru distanci.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Komentārs

Biļete būs lētāka, ja SPA zona un pirtis slēgtas?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.11 15:18

eeemmm

Šajā gadījumā tirgo tikai baseina apmeklējuma biļetes. Nemaz nevari samaksāt par iespēju apmeklēt pirtis.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 09:00

Mmmm

Konkrēto punktu, lūdzu.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 07:53

Viedoklis

Vai tiešām vajadzēja darboties? Ja valstī ir tik daudz ierobežojumi?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.11 18:15

Baseina darbību covid19 situācijā

Regulē peldēšanas federācija. Viņu izvirzītie nosacījumi tiek ievēroti arī Bauskas peldbaseinā
https://swimming.lv/par-ierobezojumiem-arkartejas-situacijas-laika/

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.11 19:24

eu

Daudz kur baseini ir vaļā. Pārbaudi savus faktus.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 08:59

Ku kū

Daudzviet strādā - Valmierā, Siguldā

Svarīgākais, kas jāzina apmeklētājiem par Valmieras peldbaseina darbu pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas valstī (no 9.11.):

???? Valmieras peldbaseina Lielais peldbaseins un Mazie, peldētapmācības peldbaseini ir ATVĒRTI individuālajiem apmeklētājiem, samazinot vienlaicīgi atļauto cilvēku skaitu.

☀️ Atpūtas zona SLĒGTA.

❌ NENOTIEK grupu nodarbības Notikumu zālē, vingrošana ūdenī pieaugušajiem un peldētapmācības nodarbības grupās.

❗️ MAINĪTS darba laiks: darba dienās individuālajiem apmeklētājiem Peldbaseini pieejami 14:00 - 20:00, sestdienās 9:00 - 16:00, svētdienās slēgts.

❄️ Iegādātie abonementi un dāvanu kartes tiks pagarinātas un būs derīgas pēc ierobežojumu atcelšanas.

???? NOTIEK individuālās peldētapmācības nodarbības, vingrošana ūdenī un peldēšana mazuļiem, pēc iepriekšēja pieraksta un ir atvērti papildus laiki (pieraksts administrācijā).

???? Ienākot peldbaseina telpās (foajē un ģērbtuvēs), mutes un deguna aizsegi ir obligāti!

???? Ievērojam 2 metru distanci, dezinficējam rokas un saudzējam sevi!

Veselību un stipru garu visiem! ????

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 11:30

Par bērniem nedomā

Re, grupu nodarbības nenotiek! Bet pie mums tieši ārkārtas situācijas nedēļā skola sāka sporta stundas baseinā! Galvenais ir grafiki un plāns, bērni un viņu drošība nav svarīga! Nu neticu, ka kopējās ģērbtuves gan iekšā, gan koridorā tiks dezinficētas! Tā ir ņirgāšanās un patvaļa!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 12:25

Dita

Kas tur par bērniem baseinā nedomā... Taču, ja klase visu dienu ir klasē kopā, kāpēc lai kopā arī baseinā nebūtu. Līdz klasei taču arī skolā iet cauri koridoriem, kopējām ieejas durvīm. Paldies, ka tiek ļauts bērniem turpināt kustēties arī baseinā, tādējādi rūpējas par veselību. Domājat taču kā tieši saglabāt/uzlabot veselību nevis tik sēdēt un čīkstēt.
Uz hesīti daudz bērnu iet, te par baseinu uztraucas. Tur drīzāk ko noķers, ne plašajās telpās, kuras apmeklē tikai vietējie.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 16:23

Līga

Visi peldas vienā ūdenī, ūdens pārhlorēts skuķim no baseina ūdebs acis grauž un āda lobās.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.12 20:43

Vietējās ziņas