Bauskas pilī ceturtdien muzicēs vokālais ansamblis no Spānijas

Bauskas pils muzeja rezidencē nedēļu uzturas Spānijas vokālais ansamblis «Cantoría», kurš ceturtdien, 21. novembrī,  prezentēs publikai koncertprogrammu «Lenguas malas», portālu informēja Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību- klientu apkalpošanas vadītāja Ilva Neimane.

Viņa pastāstīja, ka ansamblis specializējies Ibērijas Zelta laikmeta vokālās polifonijas repertuārā. Jauneklīga enerģija un ciešs kontakts ar publiku ir kļuvušas par ansambļa raksturīgākajām iezīmēm, māksliniekiem veidojot ievērojamu nacionālo un starptautisko karjeru. Plašāka informācija par ansambli meklējama vietnē www.cantoriamusic.com.

Programma «Lenguas malas» ir kā muzikāls pētījums par cilvēku dzīvi, kuri ar savu ikdienu ir veidojuši mūsu kultūru. Mākslinieki vēlas parādīt, kā miesīgas iekāres un reliģioza padevība saplūst un meistarīgi izpaužas 15. un 16. gadsimta polifonijā.

Mūzika un literārie teksti cieši saistīti ar populāro kultūru, izmeklētu izsmalcinātību un reliģiskajām tradīcijām. Mūziķi rādīs jaunavu, ragnešu, svēto un dēmonu teātri, centīsies mūsdienu klausītājos atdzīvināt iespaidus, kā šie stāsti un alegorijas ietekmēja 15.-16. gs. cilvēku dzīves.

Ieeja koncertā bez maksas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas