Bauskas pils muzejā rādīs bērnu animācijas filmu «Princese un pūķis» 1

Piektdienas, 11.oktobra,  vakarā Bauskas pils muzejā būs kino vakars bērniem, kura laikā rādīs animācijas un fantāzijas žanra filmu «Princese un pūķis», portālu informēja muzeja pārstāve Ilva Neimane.

Kino vakara sākums paredzēts pulksten 18, bet I. Neimane  aicina ierasties stundu agrāk, jo būšot iespēja apmeklēt princešu un prinču skolu, kurā bērni varēšot pārbaudīt savu piemērotību princeses un prinča statusam.

«Filmas galvenā varone princese Barbara savā septītajā dzimšanas dienā atrod burvju grāmatu un ar tās palīdzību nokļūst Brīnumzemē - pasakainā vietā, kur dzīvo pūķi un citi ērmoti radījumi. Tas būs savāds un neaizmirstams ceļojums, kurā viņu pavadīs jauniegūtais draugs - pūķis,» filmas sižetu ieskicē I. Neimane.

Animācijas filmu "Princese un pūķis" pēc Vasilija Rovenska ("Klasesbiedrenes") scenārija režisējusi Marina Ņefedova ("Maša un lācis").

Biļetes var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē vai rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 minūtes pirms pasākuma.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vieta

Vai sēdvietas uz pasākumu būs numurētas jeb, kurš ieradīsies agrāk, tas ieņems labāko vietu?
Kurā zālē notiks seanss?

pirms gada, 2019.10.10 12:55

Vietējās ziņas