Bauskas policijā izjūt kadru trūkumu 13

Bauskas policijas iecirknī pašlaik ir brīvas 14 dažādas amata vietas. Visvairāk trūkst policistu lauku iecirkņos. Tā 28. jūlijā tikšanās laikā ar Bauskas novada domes vadību atzina Bauskas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītājs Aivis Leitāns. Bauskas novadā pēc štatu saraksta paredzēti 13 inspektori, kuru pārziņā būtu novada pagasti. Pašreiz strādā pieci policisti, viens no viņiem atbild arī par Rundāles novadu. Pa kādai iecirkņu inspektoru vakancei ir arī Iecavas un Vecumnieku novadā. Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Renārs Dreijers sacīja, ka inspektori uz pagastiem dodas tikai tad, ja ir izsaukums. Lielāko dienas daļu viņi pavada kabinetā, kārtojot dažādus dokumentus. Policisti strādā galvenokārt ar sekām, nevis cenšas novērst iespējamos likumpārkāpumus. «Policisti kļuvuši par papīra tārpiem, to vien dara, kā raksta nemitīgās atskaites, ziņojumus, daudzus citus dokumentus,» atzina R. Dreijers.Raksturojot kriminogēno situāciju reģionā, R. Dreijers uzsvēra, ka tā īpaši nav mainījusies. Reģistrēto noziedzīgo nodarījumu skaits nepieaug. A. Leitāns apgalvoja, ka policijai ir arī pietiekami daudz degvielas, lai spētu aizbraukt uz visiem izsaukumiem. Protams, darba kvalitātes uzlabošanai tās būtu nepieciešams daudz vairāk. Arī ar automašīnām policija ir nodrošināta. Iespējamas pārmaiņas, taču par tām vēl konkrēti nav zināms. Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājs Uģis Dzelzkalējs brīdināja par kādu bīstamu tendenci, kas jo aktuāla kļuvusi pēdējos gados. Latvijā arvien vairāk darbojas noziedzīgie grupējumi no Lietuvas. Par šo problēmu ir runāts arī ar kaimiņu kolēģiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

hyuf

nu jaaa.... - driiz būs švaki ar kadriem tev pašam, viss kvadrātos ies redzes loks :D

pirms 9 gadiem, 2011.08.24 00:10

GuRu

«Policisti kļuvuši par papīra tārpiem, to vien dara, kā raksta nemitīgās atskaites, ziņojumus, daudzus citus dokumentus,» Naša miļicija nas berežjot!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.07 22:19

kārtīgais

Man ir 40 gadi, kārtīgs puika, precējies, ir divi bērni, nepīpēju, nedzeru alkoholu.
Gribu kļūt par ceļu policistu, jo mans sens sapnis ir braukt ar trafarētu auto ar ielēgtām bākugunīm.
Dzītos pakaļ un sodītu visus aizdomīgos autovadītājus.
Kārtību uz autoceļiem garantēju.

pirms 9 gadiem, 2011.08.01 15:09

kasa

Reformas vajadzigas un nopietnas,lai tie kas paliks,sanemtu normali,bet ari strādātu,nevis atnāku uz maiņu(tūlit atkal būs 24 h)un nočuču!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 18:51

idiote

redzamas " reformu" sekas. kad grieza un neskatiijaas jeegu.taapeec ari polichu truukst, darba kvalitaate slikta.

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 18:10

Nu jāāā....

ja dzelzis ielikts pa par priekšnieku, tad vai nu tiešām viņiem ļoti švaki ar kadriem vai nu visi tur ir ļoti lieli dunduki :D :D :D
bet bauskas vietējos "biznesmeņus" tas tikai priecē :D :D :D

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 13:54

kvā

Savādi, bet man nav neviena slikta vārda, ko teikt par Bauskas policiju. Ir bijusi darīšana dažādos notikumos, bet viss bijis, cik nu iespējams, labi.

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 13:54

nu ja

Veiksmi janajam sastāvām un tā turēt!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 13:49

ja

Jāsaka paldies, ka ircilvēki kas strādā vēl policijā pie tik mazām algām un noņemtiem labumiem. Attieksme pret policiju arī sabiedrībā ir tāda- ja man vajag, tad steidzami skrieniet un palīdziet es esmu CILVĒKS, kam vajag palīdzība, bet ja rezultāta uzreiz nav, tad tīlīt STULBIE MENTI, NEKO NEDARA!
Arī policijā ir kas strādā labi un kas strādā ne tik labi, tāpat kā visā sabiedrībā. Specifika tāda, ka policists ir policists arī naktī un brīvdienā, un iņiem jāizbrauc uz notikumu jebkurā diennakts laikā.
Tie bļāvēji par slikto policiju varētuy nākt un pastrādāt, bet nē, to man nevajag! Cik Bauskas Turībā juristos bija studentu bet cik tie atnāca uz policiju strādāt?
Arī pašvaldība radīja nevajadzīgu struktūrvienību ar LEMBERGU priekšgalā, kas neko nedara, ja nu mīlīgi izrunājas ar vadību, tā vietā lai poiemaksātu tiem pašiem iec. inspektoriem, lai tie strādātu arī par saistošajiem noteikumiem, nevis vizinātos ar dārgu pašvaldības auto!

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 13:40

sfx

Dzelzkalējs ielikts par kriminālpolicijas P.I.?- :DDDDDDDDD Nu ņihrena sebe?

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 10:11

Jurists

Sistēma brūk kopā un mainīt to īstermiņā ir neiespējami.

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 09:47

Vietējās ziņas