Bauskas policija sodījusi 14 personas par «Covidpass» neaizpildīšanu 7

Valsts policija (VP) turpina strādāt pastiprinātā režīmā, atbilstoši savai kompetencei uzraugot, vai iedzīvotāji ievēro spēkā esošās epidemioloģiskās drošības prasības. Sadarbībā ar pašvaldības policiju tiek veikta pašizolācijā esošo personu uzraudzība un kontrole, tiek sekots, lai tiek ievēroti pulcēšanās un distances ierobežojumi. Tāpat policija reaģē, saņemot informāciju par iespējamiem pārkāpumiem, portālu informēja Valsts policijas Zemgales reģiona  priekšnieka palīdze Ieva Šmidre.

No 1. līdz 18. oktobrim par to, ka netiek ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai, valstī sākti 88 administratīvo pārkāpumu procesi, no kuriem 55 ir par pašizolācijas neievērošanu. VP Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī reģistrēti 16 šādi pārkāpumi.

Četrpadsmit personas, ierodoties Latvijas Republikas teritorijā, nav ievērojušas valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai – informācijas sistēmā www.covidpass.lv elektroniski nav aizpildīta apliecinājuma anketa. Personām administratīvajās pārkāpuma lietās piemērots naudas sods desmit eiro apmērā.

Tāpat sākts administratīvais process par to, ka Bauskā kādā atpūtas vietā noticis publisks pasākums pēc plkst. 24, līdz ar to netika ievēroti Ministru kabineta noteikumi Nr. 360, precizēja I. Šmidre.

Par Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 noteikto pulcēšanās ierobežojumu neievērošanu juridiskajai personai tiek piemērots sods no divdesmit astoņām līdz tūkstoš naudas soda vienībām.

Bauskas iecirknim ziņots, ka viena persona ir atgriezusies no ārzemēm un neievēro pašizolāciju, taču šī informācija nav apstiprinājusies.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

Eva

Es vispar nesaprotu kapec robezas never ciet..zinu tik daudzus,kas braukaa uz LT un PL un Vaciju,bet Covid pasi neaizspilda..un tad mes brinamies,ka statistika strauji pieaug????‍♀️????‍♀️

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.28 23:13

monta

Eva, un vai daudzi no tiem "daudzajiem" , kurus zināt, ir saslimuši? Pirms izsakat apgalvojumu, palasiet informāciju - tie, kas iebrauc, procentuāli sastāda vismazāko inficēto skaitu, pretēji tiem, kas inficējas uz vietas. Būsim uzmanīgi (un pildīsim valdības rīkojumus), bet netaisīsim histēriju! Dzīve turpinās. Ja Jums ir tik bail, varat izolēties četrās sienās. Tas noteikti palīdzēs :)

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.02 09:29

zinītis

Administratīvais sods ir ietekmēšanas līdzeklis. To piemēro personai, kura ir izdarījusi administratīvo pārkāpumu, lai aizsargātu sabiedrisko kārtību, atjaunotu taisnīgumu, sodītu par izdarīto pārkāpumu, kā arī atturētu šo personu un citas personas no turpmākas administratīvo pārkāpumu izdarīšanas.
Administratīvās atbildības likumā noteikts, ka naudas sods ir noteikta naudas summa, kas administratīvi sodītajai personai jāmaksā par administratīvo pārkāpumu.
Viena naudas soda vienība ir 5 eiro.
No 2020. gada minimālais naudas sods par administratīvo pārkāpumu gan fiziskajām, gan juridiskajām personām būs divas naudas soda vienības jeb 10 eiro.
Maksimālais naudas sods fiziskajām personām būs 400 naudas soda vienības jeb 2000 eiro.
Vienlaikus maksimālais naudas soda apmērs fiziskajām un juridiskajām personām ar likumu noteiktajā administratīvā soda sankcijā drīkst tikt pārsniegts, ja lielāka naudas soda nepieciešamība ir noteikta Latvijai saistošā starptautiskajā tiesību aktā.

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.01 19:25

Skolnieciņš no svētakmeņa

Kovid-19 (covid-19) joprojām apdraud mūsu drošību un dzīvības. Rūpīgi ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ieturēsim 2m distanci viens no otra. Mazgāsim rokas ar ziepēm, neaizmirsīsim izmantot dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus sabiedriskajās vietās. Būsim apzinīgi. Cienīsim viens otru! Nepadosimies bailēm un panikai, saglabāsim mieru un cerību savā sirdī. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte iznīdē kovid-19 sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte pasaudzē kovid-19 sirgstošos un dod mums visiem ilgu mūžu! Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm, lai Veļu Māte aizsargā šīs dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai! Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #VeļuMāte #miers #drošība #viedums #SenčuSpēks #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētakmens #pagāni #Skolnieciņš

pirms mēneša, 2020.12.05 07:09

Vietējās ziņas