Bauskas policijai atjauno autoparku 8

Pamazām Bauskas policijā tiek atjaunots autoparks. Iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītājs Aivis Leitāns stāsta, ka jaunie auto tiek piegādāti pakāpeniski.Pašlaik policijas rīcībā ir četras jaunas «VW» markas automašīnas. Viena no tām uzticēta Kārtības policijas nodaļas inspektoram Guntaram Ķēniņam. «Bauskas Dzīvei» viņš pauda gandarījumu par jauno auto. Dzinējs gan varēja būt nedaudz jaudīgāks, taču autombilis ir ērts, moderni aprīkots, ietilpīgs ir salons. Jaunus auto gaida arī ceļu policisti. Viņi drīz vien varētu tikt pie jauniem «Škodas» markas braucamajiem. A. Leitāns piebilst, ka Bauskas iecirknī bija 18 braucamie, spēkratu nomaiņas laikā to skaits pagaidām ir mazāks. Taču savas funkcijas policija spēj veikt. Automobiļus policijā maina centralizēti, jo iepriekš iegādātajiem auto beidzies līzinga termiņš. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē informē, ka decembrī reģionā plānots saņemt 30 jaunus «Volkswagen», «Peugeot» un «Škodas» markas automobiļus. Iecerēts, ka reģiona pārvaldes vajadzībām izpirks ap 30 pirms pieciem gadiem operatīvajā līzingā iegādātas un joprojām labā stāvoklī esošas «Hyundai» markas automašīnas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Anfisa2

http://www.biedriem.lv/npa_par_mums.html
Te ir par Melnalksni

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 12:14

Anfisa

Es hreņeju. Melnalksnis sāk reklamēties reģionālajā avīzē. Lidotāju arodbiedrībai patīk reklamēt linkus uz savu lapu.

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 10:21

Par policistu vienaldzību

Labdien. Nejauši apmeklēju policistu arodbiedrības mājas lapu http://www.lidarodbiedriba.lv/
Tur ievietots ļoti interesants raksts: Šaujamieroča izmantošana, raidot brīdinājuma šāvienu, tiesa atzīst par nepamatotu.
Ar nožēlu konstatēts, ka no 8500 policistiem, tikai 26 bija kaut ko komentējuši, vai izteikuši savu viedokli, kritiku. Visiem citiem tas izrādījās vai ne pa spēkam, vai nelasa, vai ir vienaldzīgi.
No Bauskas ne viena komentāra. Vai mēs varam uzticēties Bauskas policistiem, ja tiem nerūp mūsu drošība? Ja tiesneši nepareizi pielieto likumu, vai tad par to nevajag skaļā balsī izteikt?

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 09:54

ex

bildē atpazinu LPA kazarmas fonā :DDD Daudz pa to placi nosoļots. :)

pirms 9 gadiem, 2011.12.18 22:29

es

Bauskas iecirknim nav priekšnieka, bet ir tikai priekšnieka pienākumu izpildītājs, kurš nav ne jauns ne vecs priekšnieks, jo nav priekšnieks

pirms 9 gadiem, 2011.12.18 17:13

ja

Policija bez transporta nulles vērtība. Tāpēc prieks, ka būs jauni auto! Pārsteigums, ka jaunais priekšnieks uzreiz nepievāca jauno un skaisto auto un izrādās vispār atteicās no dienesta auto. Parasti jau priekšniekiem bija dienesta auto ko braukāt pašam un ģimenei. Varbūt pamazām policijas priekšnieki arī mainās?
Laimīgu Jauno gadu visiem policistiem!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.18 16:18

:)

Ķeniņš rūpējas par spēkratiem ! Prieks, ka viņam ticis auto!

pirms 9 gadiem, 2011.12.18 11:11

Vietējās ziņas