Bauskas policijas iecirknī sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi saistībā ar mītiņu Rīgā

Bauskas novada Codes pagastā 14. decembrī līdz šim nenoskaidrota transportlīdzekļa vadītājs uzbrauca elektrolīnijas balstam, to bojājot, un aizbrauca no negadījuma vietas, par to neziņojot policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Līdz 15. decembrim Bauskas iecirknī ir sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi par ārkārtējā situācijā noteikto pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumiem 12. decembrī Rīgā, 11. novembra krastmalā, un likumsargi turpina identificēt personas, kuras izdarījušas likumpārkāpumus.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. decembrī saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 14. decembrī saņemta informācija par 102 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 81 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 29 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas