Bauskas policisti sacensībās iegūst otro vietu 2

Iekšlietu ministrijas sezonas noslēguma sacensībās Kandavā 5. un 6. jūnijā savā grupā baušķenieki izcīnīja 2. vietu, portālu informē Bauskas komandas kapteinis, atļaujas sistēmas grupas inspektors Gunārs Šteinhards.

Bauskas policisti vairākus gadus šādās sacīkstēs nebija piedalījušies, tādēļ šogad viņi tika iedalīti 4. grupā. Te baušķenieki uzrādīja labus rezultātus un pirms noslēguma stafetes līdz ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) centrālā aparāta komandu bija līderos. Diemžēl stafetē nepaveicās, kopvērtējumā atstājot baušķeniekus otrajā vietā. Pirms tam mūsu policisti izcīnīja pirmo vietu futbolā un virves vilkšanā, palika otrie volejbolā un piektie strītbolā.

Komandā startēja 20 Bauskas iecirkņa policijas darbinieku. No veterāniem G. Šteinhards uzteic Jāni Skuju un Edgaru Savicki. Spēkus nežēlojot, volejbolā, strītbolā un futbolā startēja jaunais iecirkņa darbinieks Artūrs Nerets. No meitenēm par precizitāti basketbolā uzteicama ir Olga Kuzmiča, savukārt Agnija Muceniece pašaizliedzību un cīņas sparu demonstrēja volejbolā. «Atzinīgus vārdus varētu veltīt katram no 20 mūsu komandas dalībniekiem. Pēc mačiem daudzi pauda gandarījumu, ka šogad esam saņēmušies un atsākuši piedalīties šajās sacensībās,» tā komandas noskaņojumu raksturoja G. Šteinhards.

Otrajā grupā 2. vietu izcīnīja VUGD Zemgales apvienotā komanda. Tajā līdz ar citiem startēja ugunsdzēsēji-glābēji no Bauskas, Vecumniekiem un Iecavas. Par to pastāstīja VUGD Vecumnieku posteņa komandieris Māris Plēsnieks.

Iekšlietu ministrijas sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja Gunta Skrebele informē, ka 5. un 6. jūnijā Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā Iekšlietu ministrijas sezonas noslēguma sacensībās pulcējās simtiem iekšlietu sistēmas darbinieku. Viņi mērojās spēkiem piecās disciplīnās: virves vilkšanā, strītbolā, minifutbolā, volejbolā un kompleksajā stafetē. Šogad sacīkstēs piedalījās 34 komandas.