Bauskas policisti saņem bargu kritiku 54

Bauskas rajona Policijas pārvaldes (RPP) 2007. gadā paveikto bargi kritizēja Valsts Policijas priekšnieks ģenerālis Aldis Lieljuksis. Viņš kopā ar citām augsta ranga policijas amatpersonām 24. janvārī piedalījās atskaites sapulcē Bauskas RPP.«Disciplīna, darba organizācija un darbinieku apmācība - trīs lietas, kam Bauskas policijā jāpievērš īpaša uzmanība. Tādas disciplīnas problēmas, kā Bauskā, nav nekur citur Latvijā,» skarbi secināja A. Lieljuksis. Bauskas RPP 15 policisti pērn 18 reizes sodīti par dažādiem disciplīnas pārkāpumiem. Asus vārdus viņš veltīja novembra notikumiem, kad sabojāts tika jaunais policijas auto. Ģenerālis bija arī neapmierināts ar maiņu darba organizēšanu: «Policisti pieraduši pie nestrādāšanas, pie formālas atsēdēšanas. Turpmāk tā laikam dzīvot nevarēs. Ir jādomā nevis par to, kā tikai palielināt štatus, bet gan kā optimālāk organizēt darbu. Policistiem vairāk jābūt ielās, mazāk laika jāveltī formālai atsēdēšanai kabinetā.» Bauskas RPP priekšnieks savukārt uzskaitīja problēmas, galveno vidū minot kadru trūkumu, arī nepieciešamību veikt logu un apkures sistēmas maiņu. Izskanēja arī citi priekšlikumi policijas darba uzlabošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 54

E

Ieshu tur stradat ari es (gan jau manu zalites diplomu pienems). Uh, tas lemb meitas.

pirms 13 gadiem, 2008.02.01 07:41

Tas nu gan nav tiesa, ka visi gudrie paliek Rīgā, jo ir cilvēki, kurus liktenis piespiež palikt tur kur viņi ir. Nevajag būt tik aprobežotam!!! Attiecībā par tiem svārciņiem, man gan patīk svārciņi.:)

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 20:49

Saprotošais

Es jau sen gaidīju ka varēšu iestāties Bauskas policijā.

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 20:08

hajaks

napaleona auguma polichi tas bija labais :)), bet ja godiigi daudz maz izgliitotie polichi sen jau pateikushi uzredzeeshanos Bauskas policijai un jaunie no Akadeemijas paliek Rigaa un nemaz netaisaas uz Bausku.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 23:24

to Vladam

Saprotams, ka gan 112, gan policijā uzdeva vairākus jautājumus, jo, cik zināms, šīs sarunas ierakstās, vēlāk var veikt arī balss ekspertīzi, bez tam, 112 var noteikt, no kuras vietas ir zvanīts. Iespējams tik daudz un muļķigi jautājumi bija tāpēc, ka arī Jūs nerunājāt vienkāršos paplašinātos teikumos. Policijā arī strādā tikai cilvēki un viņi nevar uzreiz noorentēties, kurā portālā esiet redzējis paziņojumu un vai tas nav joks. Nevajag apvainoties uz šiem dienestiem. Un Jums - paldies, ka reaģējāt, mēģinājāt palīdzēt aizturēt cilvēku, kuru tur aizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu. Paldies Jums.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 22:10

es1

Es aiztāvēšu ceļiniekus,jo es redzu ik dienas kāds viņiem ir darbs.žēl,ka Bauskas dzīve neraksta kā aizturētie uzvedas,da kaut vai tie,kuri tikai sēž blakus.Jūs domājat ka viņi kad aptur kādu,paši sāk kasīties un prasī naudu????Tiešā cilvēce iet grīstē,un tāpēc mūs negaida nekas labs nākotnē:((Tikai mākat pa ausu galam dzirdēto aprunāt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 16:50

Zinošais Zintis

Nolikvidēs Bauskas menteni nu un ko tad.Gaidīsiet kamēr grupa atbrauks no Jelgavas, varbūt p;ec stundām trim, varbūt pēc dienas.Nevajag aizmirst ka Jelgaā ir liela pilsēta, tu pašiem duraku pietiek.Ja jau tie Bauskas poliči tik slikti strādā, no kurienes rodas notiesātie, ko tiesai tiesāt, nav ko čīkstēt, arī pašiem jāvar sevi pasargāt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 12:40

Zinošais Zintis.

Tapēc, ka tie ir normāli un strādājoši cilvēki. Viņi dara savu darbu, nevis gaida, ka kāds kaut ko dos.Piemin to, ko ir pieminēt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 12:35

skipijs

Man dzīvē bija gadījums, ka policisti neatbrauc pat uz notikuma vietu. Vēlāk tikai izsauc pie sevis parakstīt papīrus, nekādas izmeklēšanas.Par ceļa policistiem varu teikt to labāko, saprotoši.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 11:54

zinošais Zintis

Nav jau arī nekas tanī Bauskas policijā palicis, izņemot cilvēciņus, kuri ir Napaleona augums lielumā ar dižiem mērķiem, kurus savās šizofrēniskās galviņās izkaluši.un vēl dažas spindzeles, kuras tik viem spēj, kā mini svārkus panest,nevis ar likumpārkāpējiem strādāt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.30 10:53

to Bausai .. vareeji nofokjeet un ielikt BzD fottogalerijaa :)

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 22:44

bauda

jaa 40-60 min ments nostaav pie Statoil! runajoties caur mashinas logu ar bauskas krukkilaam (tipa)

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 20:24

Zini ko

Ja man pateiktu, ka viņš ir Feliks Dzeržinskis, tad es viņam noteikti runātu ar tādiem pašiem tekstiem pretī, lai saprot kas ir kas, nevis rāda kurš ir kas!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 19:32

Bļāviens, Zinošais Zinti....:) varētu padomāt, ka visa mentene tik no Leitāniem vien sastāv. Tur ir arī citu uzvārdu ģimenes kāpēc tās nefigurē?

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 19:29

zinošais Zintis

Ko jus te kaucat.Ejiet uz menteni un parādiet kā jāstrādā, tikai neaizmirstiet paņemt līdzi ziepes, lai varētu ieziepēties Leitānu ģimenei, tad spīdoša karjera nodrošināta,

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 18:42

Vlads

Šķirstot Interneta lapas, portālā DELFI blakus dienas ziņām Vladislavs pamanīja fotorobotu - policijas meklētu personu, kuru, iespējams, sauc Viktors, un nolēma rīkoties.

Vladislavs: "Portālā DELFI ieraudzīju policijas paziņojumu par kādu meklēšanā esošu vīrieti, kurš, iespējams, vainojams izvarošanā. Turklāt bija minēts, ka viņa vārds varētu būt Viktors. Atpazinu, ka fotorobotā, iespējams, redzams kāds mans paziņa, kurš arī varētu būt šis noziedznieks, un nolēmu paziņot policijai."

Lēmums ziņot par notikušo policijai sākumā licies pareizākais, taču saruna ar likumsargiem negaidīti pārvērtās par murgu. Pirmoreiz Vladislavs uz 112 zvanīja no telefona būdiņas, jo vēlējās palikt anonīms.

Vladislavs: "Es teicu labdien, vēlos paziņot par Internetā ievietoto fotorobotu. Viņš prasa, kur notika noziegums? Es atbildēju, ka nezinu, vienkārši Delfos redzēju noziedznieku, kuru tur aizdomās par izvarošanu. Es, protams, neapgalvoju, ka tas ir viņš, bet iespējams. Sapratu, ka dežurants galīgi nav ieinteresēts, un viņš atkal sāka prasīt, kad notika noziegums? Atkal pateicu, ka nezinu. Viņš atbildēja - kad uzzināsiet, tad arī zvaniet, un nometa klausuli."

Vladislavs zvanījis vēlreiz, šoreiz jau no sava mobilā. Turklāt viņš sarunu ierakstīja.

Telefona saruna ar policijas dežuranti.

- Glābšanas dienests.

- Labdien, vai varētu savienot ar Rīgas policiju?

- Policija, lūdzu!

- Labdien, es redzēju iepriekšējā nedēļā Internetā fotorobotu. Tur bija kaut kāds noziegums Rīgā, Pārdaugavā, izvarošana.

- Nu!

- Man ir aizdomas par cilvēku, kurš tas varētu būt.

- Kur notika noziegums?

- Es nezinu, kur.

- Kur jūs viņu redzējāt?

- Es Internetā redzēju - Delfos.

- Kur tagad varētu būt šis cilvēks?

- Es nezinu, bet man ir aizdomas par to, kas viņš ir. Es redzēju fotorobotu...

- Es sapratu, sapratu, bet viņš ir jūsu paziņa?

- Jā, kādreiz kopā strādājām.

- Kur jūs viņu redzējāt?

- Ko viņu?

Policija savu skaidrojumu par notikušo sola paziņot ceturtdien, jo esot jāpārbauda, vai ieraksts ir autentisks. Savukārt Vladislavs par savu taisnību ir pārliecināts un viņam vairs nav ticības policista mundierim.

Vladislavs: "Tāda sajūta, ka es zvanīju nevis uz policiju, bet šķita, ka zvanu uz kādu tirgu un piedāvātu nopirkt kartupeļus."

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 17:13

gribetu ticet....

nav tacu viss,tai sistema tik vienkarsi,tur ir par ko padomat,pi ka piestradat.Lamasana neprasa lielu makslu.Es pate stradaju ar cilvekiem-zinu ko nozime Bauskas publika.Man vieglak palidzibu palukt no malas cilvekam ,ne policistam.Berniem maciju ,ja problemas mekle cilveku forma,tagad jadoma vai pareizi maciju.Ceresim,ka izdosies policistiem savu darbu attaisnot-loai veicas

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 14:04

juriks

nu ziniet policija kopuma ne kam nav deriga visa latvija un jau sen vajadzeja kau ko darit.es piemeram esmu saskaries ar policijas"palidzibu"atbrauc uznotikuma vietu stasta pasakas pasi nezin likumus stasta ka navjegas rakstit iesniegumu tapat neatradis ne ko.murgs tas ir jusu darbs.nevis sedet un sildit kreslus pali braukat ar autoes domaju ka banditi dotaja bridi palidz labak tie mums 2 stundu laika atrda zadzejus.spriediet pasi kam mums vajadziga policija lai tie estu musu nodoklu naudu.nav jegas no policiem nav.

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 11:35

Zini ko"Zini ko"! Ar kasieri var padiskutet, bet kad tev apkart stav 3 policisti, tu nesevišķi vari kaut ko pateikt. Par kasieri runajaot - tad tadiem darbniekiem nav ko darit apkalpošanas sfera.
Un ja lidzes - var ari pusdzivi rakstit, ja tev patik kad tevi pazimo, ta ir cita novirze-SADOMAZOHISMS!

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 09:22

Vietējās ziņas