Bauskas policisti turpina tirdzniecības vietu pārbaudi 2

Valsts policijas darbinieki, piedaloties arī pašvaldības policijai, stingrā «lokdauna» laikā pārbauda noteikumu ievērošanu tirdzniecības vietās; šī kontrole notiek un notiks arī Bauskas novadā.

Svētdien, 24. oktobrī, Bauskas novada Iecavā veikta Iecavas tirgus tirdzniecības vietu pārbaude. Izbrauca pašvaldības policija. Doti preventīvi norādījumi, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Svētdien arī Bauskas novada Bārbelē veikta plānveida tirdzniecības vietu pārbaude, konstatējot, ka pārdevējai nav sadarbspējīga sertifikāta un nav veikts «Covid-19» tests. Apstākļu noskaidrošanai sākta resoriskā pārbaude.

Arī 23. – 25. oktobrī Bauskas pilsētā un apkārtnē turpinās tirdzniecības vietu un pakalpojuma sniegšanas vietu pārbaudes, kuru laikā pārsvarā doti preventīva rakstura norādījumi, astoņos gadījumos tirdzniecības vietās pārkāpumi vispār netika konstatēti.
Pagājušajā diennaktī, 24. oktobrī, VP ZRP Bauskas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā pārbaudītas 36 personas, ar pašapliecinājumu – 33 personas, trijos gadījumos sāktas administratīvās lietvedības. Pārbaudes ietvaros vienā gadījumā sniegti preventīvi norādījumi.

Mājsēdes kontroles pasākumu darba rezultatīvie rādītāji no 24. oktobra līdz 25. oktobra rītam – VP ZRP apkalpojamajā teritorijā pārbaudītas 409 personas (Pašvaldības policija – 108), no kurām 358 (Pašvaldības policijas pārbaudītajām – 95) bija pašapliecinājumi. Desmit gadījumos (Pašvaldības policija – 10) sākti administratīvā pārkāpuma procesi un 24 gadījumos (Pašvaldības policija – 11) sniegti preventīvi norādījumi. Mājsēdes kontroles pasākumu laikā VP ZRP kopumā iesaistīti 76 darbinieki un 43 dienesta transportlīdzekļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

policisti nepotnieki

Ceru, ka visiem policistiem - pārbaudītājiem pašiem ir sadarbspējīgs sertifikāts ne tikai ātrais testiņš, veikts no rīta.

pirms mēneša, 2021.10.26 12:15

Ina

Iegādājieties veikalos testa skanētāju tad ar gaismā nāks vai policisti deputāti un citi kungi ir potējušies. Neesmu pret potēm pati esmu potējušies bet vai soda licēji ar ievēro potēšanos

pirms mēneša, 2021.10.26 13:09

Vietējās ziņas