Bauskas privātmāju iedzīvotājiem dalīto atkritumu konteineri būs pieejami bez maksas 4

Sākot ar oktobri, Bauskas pilsētas teritorijas privātmāju iedzīvotājiem ir pieejams jauns pakalpojums no SIA «Vides serviss» – iespēja iegūt bez papildu maksas dzelteno dalīto atkritumu konteineru, kuram ir bezmaksas izvešana.

Pilotprojektā šādu pakalpojumu SIA «Vides serviss» piedāvā kopš 1. oktobra. «Sākotnējais uzdevums ir novērtēt pakalpojuma pieprasījumu, konteineru iztukšošanas biežumu un satura kvalitāti. Dalīto atkritumu vākšanu nodrošināsim tikai tiem privātmāju iedzīvotājiem, kuri ir noslēguši līgumu ar SIA «Vides serviss» par cieto sadzīves atkritumu izvešanu, ja cieto sadzīves atkritumu izvešana ir regulāra – vismaz sešas reizes gadā,» informē SIA «Vides serviss» atkritumu apsaimniekošanas nodaļas loģistikas speciāliste Zane Zauere

Šāds pakalpojums privātmāju iedzīvotājiem būs pieejams tikai Bauskas pilsētas teritorijā, ieskaitot «jaunās» Bauskas pilsētas teritoriju – Bērzkalni, Jauncode, Janeikas, Elektriķi un Mūsas ciema daļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

pilnīgi tukša rakstīšana

Neko nevar saprast no publikācijas- kur būs izvietoti tie šķirotie konteineri- piemēram, privātmāju rajonā ap Dārza,Zaļo vai Salātu ielu? Kur meklēt konkrētu informāciju?

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.01 15:24

?

Ko nesaprot? Pie katras mājas būs novietots, ja pieteiksies un būs interese. PIE PRIVĀTMĀJAS

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.01 16:06

Skumji

Atkal tikai Bauska, pārējie nav cilvēki.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.01 17:32

Vietējās ziņas