Bauskas Rātslaukumā izvietos izstādi «Maidana cilvēki» 5

Bauskā būs apskatāma izstāde «Maidana cilvēki», portālu informē novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Izstāde «Maidana cilvēki» 3. un 4. novembrī būs izstādīta Bauskas Rātslaukumā. Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas speciālists Voldemārs Čačs paskaidroja, ka šajās dienās Rātslaukumā nodrošinās papildu apgaismojumu diennakts tumšajā laikā. Tiks domāts, kā izstādes eksponātus arī pieskatīt.

Izstādes «Maidana cilvēki» autors ir fotomākslinieks Sergejs Meļņikovs. Tas ir brīvdabas projekts, kurā iespējams apskatīt 100 S. Meļņikova darbus, kas fotografēti Ukrainas galvaspilsētā tā dēvētās Pašcieņas revolūcijas jeb Eiromaidana laikā. Attēli atgādina par protesta akcijām, kas norisinājās 2013. gada nogalē un 2014. gada sākumā Kijevas galvenajā laukumā, pulcējot vairākus tūkstošus ukraiņu vienotās demonstrācijās pret toreiz pieņemtajiem valdības lēmumiem.

«Šo izstādi aicinu apmeklēt baušķeniekus, īpaši gaidām skolu audzēkņus. Šajos attēlos redzamais daudzviet atgādina to laiku, kad mums Rīgā bija barikādes un mēs bijām vienoti domās un darbos cīņā par savu neatkarību. Fotogrāfijas ir augstā mākslinieciskā un tehniskā līmenī,» uzsvēra domes priekšsēdētājs.

Izstādes «Maidana cilvēki» Eiropas debija Rīgā notika 5. oktobrī, kad to atklāja Brīvības bulvārī, Brīvības pieminekļa tuvumā. Izstāde piedzīvoja vairākkārtējus vandaļu uzbrukumus, līdz naktī uz 11. oktobri tā tika nopostīta pilnībā.
No 22. līdz 25. oktobrim izstāde bija apskatāma Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Janka

Tad lai Lemberga cilvēki tur guļ par naktīm,mūsu vietējie krievu bandīti izpostīs.

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 17:58

Jankam, kas guļ par naktīm

Nevis par naktīm , bet pa nakti vai arī naktī.

pirms 5 gadiem, 2015.10.31 12:21

????

Mums ir vietejie krievu banditi? Cik redzu musu jaunatne posta Bausku visi kopa, neatkarigi no tautibas.

pirms 5 gadiem, 2015.10.31 19:16

Suns rej karavāna iet uz priekšu

Nu drīz tur būs kārtība pats Saakašvilī kļuvis par Ukru pilsoni. :D Sataisīja sūdus savā valstī un aiztesās uz nākošo!!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 22:08

Raiti

Par visu skolu audzēkņu nogādāšanu uz izstādes atklāšanu, pie kam obligātā kārtā, jau ir parūpējusies novada Izglītības nodaļas metodiķe.

pirms 5 gadiem, 2015.11.02 20:41

Vietējās ziņas