Bauskas Rātslaukumā sākušies lielie remontdarbi 11

Akmens krāvumi laukumā, smagsvara tehnika un slēgta Pasta iela - tas liecina par Bauskas Rātslaukuma rekonstrukcijas darbu sākšanos. Remonts sācies 12. maijā, līgumā ar ģenerāluzņēmēju SIA «Kvinta plus» rakstīts, ka tas jāpabeidz līdz 1. septembrim.Pirmā pasūtītāju - Bauskas Domes - un izpildītāju darba tikšanās Rātslaukumā notika 13. maijā. Jau otro dienu tur darbojas vairāki «Kvinta plus» strādnieki, tiek noņemts un vests projām segums no Pasta ielas. Būvdarbu vadītājs Andris Blumfelds sola, ka šis ielas posms būs slēgts apmēram mēnesi. Vienlaikus sāks demontēt arī Rātslaukuma segumu. Pasta ielā, arī laukumā paredzēts likt jaunas pazemes komunikācijas. Atbilstīgi projektam šajās dienās tiks nozāģēta lielākā daļa koku, kas atrodas remontdarbu zonā. Paredzams, ka laukumā paliks vien pāris no pašlaik tajā augošiem kokiem. Kad sāks darbus Rātslaukumam piegulošajā Rīgas ielas posmā, Pasta iela būs jau salabota, pa to novirzīs transportu. Domes izpilddirektors Jānis Mičulis piekrīt, ka šovasar šajā rajonā būs apgrūtināta satiksme, taču tās ir pārejošas grūtības. Braucēji aicināti rūpīgi sekot laukuma apkaimē izvietotām pagaidu ceļa zīmēm.Īsti apmierināti ar darbu sākšanos nav veikalā «Elektriskā zivs» strādājošie. Viņi tā arī netika saņēmuši oficiālu paziņojumu, kad konkrēti Pasta ielu slēgs. «Veikalam nevar piekļūt pircēji, arī preču piegāde ir apgrūtināta. Vai ielas remonta laikā turpināsim strādāt, pašlaik nevaru pateikt,» stāsta pārdevējs Oskars Švāgers. J. Mičulis skaidro, ka ģenerāluzņēmējam bijis dots uzdevums oficiāli informēt darbu zonā esošās personas un uzņēmumus. Tas laikam šoreiz nav izdarīts.Stāstot par iecerētiem darbiem, J. Mičulis uzsver, ka abas Bauskā bruģētās ielas - Plūdoņa un Rūpniecības - arī ir firmas «Kvinta plus» meistaru darbs. Rātslaukumu paredzēts noklāt ar segumu, kāds tas bija pirms vairākiem gadsimtiem. Ap Rātsnama ēku būs apaļa akmens bruģis, laukuma lielāko daļu segs betona bruģakmens, kuru dažādos virzienos šķērsos no klinkera ķieģeļiem ieklāti celiņi. Vienā laukuma pusē tiks izveidota simboliska akas vieta. Rekonstruējot laukumu, nobruģēs arī Rīgas un Pasta ielas posmus.Rekonstrukcija gan neskars to laukuma pusi, kas atrodas pie Plūdoņa ielas. Netiks remontētas arī ēkas. Taču tie Pasta un Rīgas ielas iedzīvotāji, arī uzņēmēji, kas vēlas savās ēkās uzlabot ūdensapgādi un kanalizāciju, var vērsties pašvaldībā, lai noskaidrotu, vai pašlaik šie darbi ir veicami.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

kvinta

bruģējot ŖŪPNIECĪBAS IELU pārsniedzām iesniegto tāmi un ari tagad pārsniegsim,jo konkursā uzrādām tāmi,kura ir zem pašizmaksas,lai uzvarētu konkursā. Mēs atklāti varam smieties par pārejiem konkursa dalībniekiem,jo mākam padalīties ar darba devējiem....

pirms 12 gadiem, 2008.05.19 11:34

XXL

Sia"Kvinta plus" patiesie labuma guvēji no firmas komercdarbības Uldis Krūmiņš un 2. gab. Zeibotu kungi, intresanti vai tikai šeit Dalbiņa kungs nav nolobējis sava ieroču brāla ģimenes uzņēmuma darbību. KNAB-i kur esi, domāju der pārbaudīt!!!

pirms 12 gadiem, 2008.05.16 23:08

klanis

Štunts pa tiem veikaliem, galvenais, ka pie tās tualetes nevar tikt, ja nu pēkšņi sagriež vēderu...pļurkt...

pirms 12 gadiem, 2008.05.15 22:33

cacina

ko jus nosodat kvinya plus ta ir super firma un ari stradnieki ir malaci.vini dara musu bausku skaistaaku un labaaku.bauska vismaz izskatisies pec pilsetas nevis pec laukiem!!!!!!!kvinya plus stradnieki ir ari labi draugi!

pirms 12 gadiem, 2008.05.15 17:20

Sanita

sitie jau tikkai pozeeja kaa atbrauca fotograafeet taa uzreiz saaka straadaat!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.05.15 16:11

...

labāk pretī rimi būtu kādu skaistu srūklaku pa to naudu uzbūvējuši, kur acis papriecēt.
Rātslaukumam nav ne vainas...

pirms 12 gadiem, 2008.05.15 13:16

...

Nu ko lai saka...vienmēr nauda tiek tērēta tur, kur to galīgi nevajag, bet kad tauta kko vēlas, tad vienīgā atbilde ir tāda, ka nav pietiekamu līdzekļu.
Nevienam tak nekad nav traucējuši tie koki..
Ak Dievs...ko tik neizdomā

pirms 12 gadiem, 2008.05.15 13:13

Madara

Tiešām žēl koku. Tāda jauka rota vecajam laukumam. Saulainās vasaras dienās skats uz liepiņām un kokiem skvērā, kur katrs ir savādāks un ir neparasts pats par sevi, bija tiešām iedvesmojošs. Protams, krava mašīnu plūsma pa Kalna ielu visu sabojā. Bet kādreiz taču būs apvedceļš. Bet kokiem, lai izaugtu vajag gadu desmitus.

pirms 12 gadiem, 2008.05.14 10:23

lidzjutejs

jotul veikalam ari nevar pieklut. Ja kads kamins ar janes. Vai ari kad preces viniem bus? Neapskauzu pardeveju jotul veikala un elektriskaja zivi.

pirms 12 gadiem, 2008.05.14 10:07

Koki

Kas būs ar liepām Rātslaukumā? Dzirdēju, ka tās nocirtīšot?

pirms 12 gadiem, 2008.05.13 21:29

Vietējās ziņas