Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas reģiona bērni jauki vada laiku «Fantāziju mežā» 3

No 22. līdz 31. jūlijam Pļaviņu novada Mežezerā notiek nometne bērniem vecumā no sešiem līdz 15 gadiem ar īpašām vajadzībām, tajā ir dalībnieki no bijušā Bauskas rajona. Nometni organizē Latvijas Bērnu fonds (LBF).

Bērni no mūsu četriem novadiem brauc uz šo nometni jau piekto gadu. Nometnes vadītāja Lidija Ceriņa teic, ka šī gada motīvs ir «Fantāziju mežs» un galvenais tēls ir Sarkangalvīte, kas dienu no dienas pavada bērnus.

Lai gan katra diena ir rūpīgi saplānota, tas neliedz rīta un vakara aplī jeb draudzības mirklī dalīties iespaidos, ko bērni papildus vēlētos. Dienas tēma ir noteikta, bet aktivitātes – elastīgi piemērojamas.

Kā jau katru gadu, tiek organizēta ekskursija, šoreiz galamērķis ir Latgale, kur bērni varēs izmēģināt prasmes rāpties alpīnisma sienā un apskatīt eksotiskus dzīvniekus Rēzeknes novada minizoodārzā.

Interesantāko dienu tēmas ietver ekspedīciju, pārgājienu, sportu, pirts procedūras, taču kā ekskluzīvāko iespēju nometnes vadītāja min karsto smilšu terapiju, kas ļauj bērniem atbrīvoties no iekšējās spriedzes.

LBF Bauskas nodaļas vadītāja Sandra Drozdovska informē, ka šovasar tiek organizētas 20 nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām un papildu septiņas specializētās nometnes vardarbībā cietušo bērnu atveseļošanai, kurām līdzekļi savākti pagājušā gada Ziemassvētku labdarības akcijas «Nepaej garām!» laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

region

Maķ moju za nogu- kas IR Bauskas reģions????? arbūt tas ir Bauskas apriņķi, Bauskas apvidus, Bauskas apgabals, Bauskas novads, varbūt, galu galā, nožēlojamā LATVIEŠU skribente?

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 12:13

region

Likšos mierā! nebrūķēšu muti!

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 13:00

Zane

Prieks! Jauki,ka bērniem ir iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku! Paldies Latvijas Bērnu Fondam un ziedotājiem!

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 12:59

Vietējās ziņas