Bauskas sākumskolas dejotāji piedzīvo atbildīgāko uzstāšanos mūžā 3

Bauskas sākumskolas deju kopa «Taurenītis» darbojas tikai trīs gadus. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos kolektīvs piedzīvoja līdz šim atbildīgāko uzstāšanos.

Pirmdien, 6. jūlijā, baušķenieki Dailes teātrī piedalījās Latvijas labāko tautas deju kolektīvu laureātu koncertā. «Nedaudz ir uztraukums, taču mani tas īpaši nebiedē. Tāpat kā nebiedē iespējamais lietus mēģinājumu laikā «Daugavas» stadionā. Esmu gatavs svētkiem jebkuros laika apstākļos,» pašapzinīgi savu un visa kolektīva noskaņojumu izklāstīja dejotājs Martins Starodubcevs. Viņa klasesbiedrs Normens Mokrijs gan ir nedaudz satraucies. Taču, kad kolektīva vadītāja Aiva Skaldere nepārprotami noteica, ka visiem ir jāsmaida, priecīgāks kļuva arī Normens.

Baušķenieki koncertā izpildīja deju «Es teciņus vien tecēju» Jāņa Ērgļa horeogrāfijā. Uz Dailes teātra Lielās zāles skatuves sākumskolēnu solis bija raits, deju raksts nenojuka, bērni izpelnījās publikas aplausus.

«Skolotāj, vai varēja redzēt, kā es smaidīju? Man rokas sajuka, vai to kāds pamanīja? Es visu laiku centos visu izdarīt labi. Esmu tik noguris!» šādas replikas kā pupas cita pēc citas bira, kad bērni bija nonākuši no skatuves. Skolotāja A. Skaldere, kura bija pat vairāk uztraukusies nekā skolēni, katram no viņiem veltīja labu vārdu un smaidu.

«Jūs esat vislabākie dejotāji. Skatoties jūsu priekšnesumā, man acīs bija asaras. Esmu lepna par rezultātu, kāds sasniegts trīs gadu laikā,» pēc koncerta ar uzslavām dejotājiem neskopojās Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe. Pateicībā viņa pasniedza skolotājām A. Skalderei un Z. Stankevičai ziedus, bērniem saldumus.

Jau nākamajā dienā Bauskas sākumskolas mazie dejotāji bija «Daugavas» stadionā, kur piedalījās deju lielkoncerta «Līdz varavīksnei tikt» mēģinājumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lana D.

GANDARĪJUMS par sasniegto rezultātu!
Deju kopai "Taurenītis" un tās vadītājai AIVAI SKALDEREI - GODS un SLAVA!
Raitu deju soli un VEIKSMI arī turpmāk!!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.08 01:19

omite

paldies deju kopas vaditajai Taurenitis par ieguldito darbu ka ari bernirm par izturibu lai Jums veiksme ari turpnak

pirms 5 gadiem, 2015.07.08 08:13

Vietējās ziņas