Bauskas skolēni piedalās veselīga dzīvesveida izaicinājumā «Sporto Labākai dzīvei»

«Rimi» un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta «Sporto visa klase» ietvaros sācies veselīga dzīvesveida izaicinājumu cikls Latvijas skolās «Sporto Labākai dzīvei». Šodien, 6. februārī, Bauskas Valsts ģimnāzijā viesosies īpaša sacensību programma, lai olimpisko sportistu, fiziskās sagatavotības un uztura speciālistu vadībā sniegtu iespēju skolēniem apgūt jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un sacensties īpaši sagatavotās sportiskās disciplīnās, portālu informēja SIA «Rimi Latvia» pārstāve Regīna Ikala.

Bauskas Valsts ģimnāzijas 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 4.a un 4.b klases izturējušas izaicinājuma atlases kārtu vairāk nekā 330 klašu konkurencē. Sacensību disciplīnas veidotas tā, lai sniegtu jaunas zināšanas, saliedētu klases darbu un pārbaudītu skolēnu fizisko veiklību.  Bauskas skolēni ceturtdien apgūs Rimi Bērniem ekspertes Olgas Ļubinas veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinās spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs un pagatavos savu veselīgo maltīti Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā.

Katra klase, kas piedalās sacensībās, saņem gardas un veselīgas balvas no «Rimi». Savukārt katru sacensību uzvarētājklase iegūs «Rimi» dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

«Veselīga un aktīva dzīvesveida pamati ir jāveido jau no pašas mazotnes. Taču fiziskā slodze ir tikai daļa no uzvaras, tāpēc svarīgi veidot arī pareizu izpratni par veselīgu uzturu. Izzinošā programma draudzīgā sacensību atmosfērā palīdz bērniem pārbaudīt savas zināšanas par veselīgu un sabalansētu uzturu un pašiem izdarīt secinājumus par saviem ikdienas paradumiem.

Tādējādi vairojam izpratni un parādām plašākas iespējas, kā gūt enerģiju savām fiziskajām aktivitātēm, kas nākotnē var palīdzēt sasniegt arī katra sportiskos mērķus,» skaidro Rimi Bērniem fiziskās sagatavotības eksperts Kārlis Birmanis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas