Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas skolēnu uzņēmumi sadarbojas ar Olaines kolēģiem

Otrdien, 11. februārī, Bauskas sākumskolas skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) piedalījās Valentīndienas sadraudzības gadatirdziņā Olaines 1. vidusskolā.

Uz Olaini devās SMU dalībnieki, kas aktīvi iesaistījušies Mazās biznesa skolas (MBS) darbībā, «Bauskas Dzīvi» informēja SMU konsultante, šogad izveidotās MBS vadītāja skolotāja Solvita Lauzēja.

Bauskas un Olaines SMU sadarbojas pirmo gadu, un sadarbība noteikti turpināsies, pārliecināta S. Lauzēja. «Olaines 1. vidusskolas skolēni rudenī, Mārtiņdienā, bija ciemos Bauskas sākumskolā, un mēs tikām uzaicināti viesoties Olaines skolā pavasarī. Tagad varējām novērtēt, kā olainieši ir attīstījuši savus SMU, preču un pakalpojumu klāstu, jo novembrī sākumskolā vēl nebija neviena mācību uzņēmuma,» uzslavē pedagoģe.

Tirdziņā jauniešu firmu sniegumu vērtēja žūrija, apbalvojot labākos. Bauskas sākumskolas SMU «Akmens notis» ražotais tika apbalvots kā «Videi draudzīgs produkts». Firmas īpašniece Laine gatavo foto un informācijas paliktnīšus no dabas materiāliem – akmens, lina, dzintara, skaidro pedagoģe.

Dažādu pasākumu laureāts SMU «Dižkoks», kurā darbojas Matīss Kataņenko un Jānis Biezais, pārliecinoši pierādot savas preces priekšrocības, ieguva balvu nominācijā «Labākā pārdošanas komanda». Arī iepriekš jau uzteiktā SMU «Ūsiņas» komanda – Rūdis Katkevičs un Ričards Raismans – uzvarēja nominācijā «Labākā reklāma». «Puiši pārliecināja žūriju, ka māk savas joku un XXL ūsiņas padarīt par vispieprasītāko preci,» uzslavē S. Lauzēja.

Olaines 1. vidusskolas simpātiju balvu ieguva SMU «Skaistums», kurā darbojas Katrīna Kazlauska un Elīza Ripa, kā arī Keitas Artas Kūmiņas SMU «Lietiņas skaistumam».

Tirdziņu organizēja Olaines 1. vidusskolas komerczinību skolotāja Brigita Eltermane un direktora vietniece mācību darbā Elita Kalnbērza. S. Lauzēja, kurai ir vairāku gadu pieredze SMU darbības vadīšanā un kas saņēmusi balvas par panākumiem, teic: «Esam priecīgi, ka Olaines sākumskolēni ir guvuši labu pieredzi. Arī mēs, viesojoties Olainē, guvām iedvesmu savu uzņēmumu tālākattīstībai.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas