Bauskas skolniece iegūst stipendiju 6

«ZZ festivālā» 30. maijā Jūrmalā konkursa «ZZ talanti» uzvarētāju vidū ir Bauskas pilsētas pamatskolas 8. klases skolniece Adriana Miglāne, portālu informē «ZZ talanti» komunikācijas konsultante Kristīne Rasnača.

Uzvarētājus noskaidroja no katra Latvijas reģiona. Zemgales pārstāvju vidū žūriju ar savu skaisto balsi un dziedātprasmi pārsteidza baušķeniece Adriana Miglāne. No sarunu kartes «Zelta zivtiņa» un tehnoloģiju kompānijas «Huawei» Adriana saņems 400 eiro stipendiju sava talanta attīstībai.

Adriana dzied kopš trīs gadu vecuma. Meitene bijusi pārliecināta, ka viņas vieta ir skatuve. A. Miglāne sapņo kļūt par pazīstamu mūziķi. «Dziedāšana ir mana lielākā aizraušanās. Uz skatuves es atdodu visas savas emocijas. Skatuve ir vieta, kur es jūtos vislabāk,» skaidro skolniece.

Konkursā viņa piedalījās, lai izmantotu iespēju parādīt savu talantu plašākai publikai un gūtu pieredzi, kas noderēs startam citos, tostarp starptautiskos, konkursos. Dalībai tajos Adriana plāno ieguldīt saņemto stipendiju. Viens no viņas galvenajiem sapņiem – doties uz Ameriku un piedalīties jauno talantu šovā «X Factor».

Projekts «ZZ talanti» sākās aprīlī un norisinājās trīs atlases kārtās. Pirmajā kārtā žūrija vērtēja jauniešu iesūtītos videomateriālus. Otrajā kārtā jaunie talanti tika uzklausīti, finālā 14 labākie dalībnieki no visas Latvijas demonstrēja savu talantu tūkstošiem «ZZ festivāla» apmeklētāju uz lielās skatuves Dzintaru pludmalē.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Reāli skatos

Lai pastrādā pie savu dziesmu radīšanas un tapšanas. Ar pastāvīgo "coveru" dziedāšanu tālu netiks.

pirms 5 gadiem, 2015.06.04 15:46

FANS UN DRAUGS

LAIKAM ''REĀLI SKATOS'' VAJADZĒTU PAKLAUSĪTIES ADRIANAS BALSI UN TAD RUNĀT.

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 14:49

Nevajag!

Nevajag rīkot konkursus uz eiroviziju lūk kandidāts!

pirms 5 gadiem, 2015.06.07 22:22

eliza

es ari macos bauskas pilsetas pamatskola un es vinu esu redzejusi starpcitu skaisti

pirms 5 gadiem, 2015.06.16 14:44

Vietējās ziņas