Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas slimnīca ceļ cenas 35

SIA «Bauskas slimnīca» no 1. februāra palielinājusi pakalpojumu cenas. Slimnīcas finanšu- uzskaites daļas vadītāja Sandra Drozdovska šo kāpumu skaidro ar nepieciešamību nodrošināt darba algas pieaugumu darbiniekiem, kas sniedz maksas medicīnas pakalpojumus. Tas veikts saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumiem.

2013. gada 27. augusta MK noteikumi Nr. 665 nosaka minimālo mēneša darba algu un minimālo stundas tarifa likmi. Minimālā darba alga tiek paaugstināta par LVL 25 jeb 35,43 eiro. Tāpat vidējā darba samaksa ir paaugstināta, ievērojot MK noteikumus Nr. 1529, palielinot manipulāciju un epizožu vērtību.

Maksas pakalpojumu cena ir palielināta tikai par algas daļu. Piemēram, acu ārsta apskate pērn bija 14,23 eiro, no februāra maksas pakalpojums ir 15,00 eiro. Savukārt Nacionālais veselības dienests par šo pašu pakalpojumu no šī gada maksā slimnīcai 22,17 eiro, pacients maksā noteikto iemaksu 4,27 eiro, kopā 26,44 eiro.

SIA «Bauskas slimnīca» ir kapitālsabiedrība, kuras pamatkapitāls pieder Bauskas novada domei, bet finasējumu slimnīca nopelna pati, sniedzot valsts un pacientu apmaksātus medicīnas pakalpojumus. Iestāde «Maksas pakalpojumu sarakstu» ir saskaņojusi ar Bauskas novada domi šī gada 28. janvārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 35

Es

Zeltiņš labs ir kā vieniem tā arī otriem.Ābelnieks @ko ārstējās par velti.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 09:46

Tu

Nemuldi, Ābelnieks neslimo.

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 16:02

vērotājs

Jūs cepieties par velti novada domes sociālisti un nacionālisti ,sniegs katram nabagam finansiālu atbalstu,sociālisti ar rozēm nacionālisti ar vārdiem Latviet esi modrs krievi nāk.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 09:52

Ups

Sandrina ko sajaukusi----------algas samazinātas uz pusi,tā ka nevajag Tautai stāstīt murgus!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 10:23

daiga

Bauskas slimnīcā bijušajā ķirurģijas nodaļā slimnieku apkalpošana ir ļoti sliktā stāvoklī. Apkalpojošajam personālam biežāk vajadzētu pavēdināt telpas, slimnieku palātas, laicīgi sanitāriem iznest no palātas slimnieku urīna traukus, biežāk apskatīties kādā stāvoklī ir tualetes. Tam visam netiek sekots līdzi. Bauskas slimnīcai vēl nav kauna paaugstināt cenas.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 11:08

u

Kurš to darīs,ja maksā kapeikas?????????????Lai dozdovska panēsā urina traukus !!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 11:41

paciente

Daigai 100% taisnība. Un ne tikai bijušajās ķirurģijas telpās, bet arī pretējā galā palātās darās ta pats. Maksā tikai naudu, bet attieksme kāda no personāla ? Laikam cer, ka paši nebūs ne veci, ne slimi? Un ja ko palūdz sanitārēm slimnieks, viena atruna - gaidi, man nav laika, man 70 slimnieki. Nu ne jau tev vienai 70 slimnieki jābaro vai jākopj. Un kādu naudu ņem no sociālās aprūpes gultu izmantotājiem ? 450 eiro mēnesī ! Bet ko saņem pretī ? Termometrs viens sabojāts pa visu otro stāvu, ko vēl jāpalūdz , lai iedod.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 22:49

enija

Atbilde pacientei!

Kādas muļķības tu runā? Jauka attieksme no māsām un māsu palīgiem...Telpas laicīgi tiek vēdinātas, protams, ja ārā -20 grādi nevērs logu līdz galam, nedod Dievs vēl kko klāt saķers, logs tiek atvērts uz ziemas vēdināšanu. Par termometru, pati gulēju slimnīcā, un man blakus tante, kurai ielika termometru, pēc apm 5 min. kad nāca māsa pēc termometra, šī jau to bija saplēsusi... Itkā nemanīju, ka termometru trūkst , uzreiz tika atnests nākamais! ja viss ir tik slikti, tad ieteiktu uz Jelgavu aizbraukt!

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 20:16

gaida

tieši tāpat kā Daiga varu apgalvot, ka slimnīcā smird, tualetes netiek koptas, miskastes iznes 1reiz pa divām dienām, bet brīvdienās 1reiz pa 3 dienām, grīdas tikai uzslauka nevis izmazgā. tas īpaši attiecas uz tam palātām, kur dienas maksa bija 5lati. viena tāda gara liela māsiņa, ja viņu vispār par tāāādu var saukt,ir neiecietības, rupjas attieksmes etalons, īpaši pret veciem cilvēkiem

pirms 6 gadiem, 2014.02.24 19:12

Omīte

Kur var iepazīties ar Bauskas slimnīcas pērnā gada ieņēmumiem un izdevumiem, detalizētu versiju?

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 13:29

Opaps

No tiem shēmotājiem neko nedabūsi! Kur palika tās sešsimt štukas,kad vēl cilvēki uz tilta stāvēja?

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 17:26

dusmīgs baušķenieks

Tad kad uz tilta bija pikets pret Bauskas slimnīcas likvidēšanu īstenībā vajadzēja piketēt,lai no amatiem atbrīvo Drozdovsku un Zeltiņu.Šie abi darboņi ir noveduši slimnīcu tik tālu,ka tālāk vairs nevar.Un,lai tikai nesaka,ka novada domē nesaprot,kas īstenībā notiek.Bet laikam šiem abiem darboņiem ir tik liela vara pār novada vadību,ka viņiem rokas par īsām,lai pieķertos šiem abiem klāt.Šī bezjedzīgā slimnīcas un poliklīnikas remontēšana nu jau aiziet līdz smieklīgumam .Tagad nepietiek algām.Man tiešām žēl to cilvēku,kas godprātīgi strādā pie šādas vadības.Vienīgā cerība uz Ābelnieka kungu.Varbūt viņam ir vērts aizdomāties,kas īstenībā notiek ar slimnīcai iedalītajām finansēm.Citādi tā krāsošana un pulēšana uz Bauskas iedzīvotāju rēķina nebeigsies nekad un pienāksim pie tā,ka arī mazu bērnu ārstēšanai mums naudas pietrūks.Nokrāsojiet vēl rozā krāsā morgus.Skaista krāsa.Nāk taču vasara,vajag laicīgi iepirkt lielos daudzumos.Bet mediķi lai pagaida un arī slimniekli.Galvenais,lai slimnīcas(jeb kā tagd viņu tur sauc)vadībai naudas netrūkst.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 19:30

vija

Rudens pusē Ābelnieks ar komandu bija vizītē slimnīcā. Tad nedēļu iepriekš pirms vizītes tur berza un spodrināja visu. Būtu bijis labi, ja ietu un pajautātu deputāti, kā slimnieki jūtās un kāda ir personāla attieksme pret slimajiem? Varbūt tiešām domes deputātiem vērts pievērst uzmanību, kā tiek līdzekļi izmantoti , vai pietiek zāļu iegādei utt. Citādi rodas iespaids, ka uz tā visa tiek ekonomēts. Tualetēs pat šķidro ziepju nav, papīra. Termometru paprasi, arī viens un tas nez vai precīzi rāda .

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 23:04

dusmīgajam baušķiniekam

Vienīgā cerība uz Ābelnieka kungu??! smiekls nāk, vai tad viņš visu laiku nav sēdējis domē? Vai nav bijis informēts un atbalstījis visu notiekošo slimnīcā?

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 09:39

darbonis

seerijveidaa zog un uzdziivo

pirms 6 gadiem, 2014.02.24 19:16

Slimnieks

Ari Bauskas dome sez rijigas haizivis kas gaida savu dalu,tapat ari pie slimnicas stures sedosie grib savu dalu, velesanas pasi balsojat par sitiem, tagad gaidiet nakosas velesanas un nekludieties ir jau ari Bauska vel GODIGI CILVEKI.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 20:44

Bauskenieks

Cik ilgi par mums vel nirgasies cenas visur fantastiskas,kadi izcenojumi pie dakteriem, ari zoba rausana,pa velti tikai zobu noraut vari.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 20:52

boļševiks

Neaizmirstiet, ka šos komentārus lasa arī badīgie domes darboņi, tāpēc nebrīnīšos par to, ka jau drīzumā arī par zoba noraušanu būs jāmaksā mesli, jo šamie taču māk tikai rīt, bet godīiu darbu darīt nē.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 21:17

.

Sāk šķist,ka jūs Bauskā esat izdomājuši,ka jums visu vajag par pusvelti, lūdzu atbrauciet u Rīgu un šeit paskatiet cenas maksas pakalpojumiem, priecājieties,ka pie jums tur vēl ārsti ir.
Jebkurš speciālists labs speciālists- Rīgā atveros savu privātpraksi cenas uzskrūvētu lielākas un dzīvotu cepuri kuldams!

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 21:19

.

Pie laba speciālista Rīgā uz privātpraksi var iet tikai labi pelnošie,šeit Bauskā tādu nav.Ne par velti saka,ka ir Rīga,kas ir ārpus Latvijas.Mēs lauķi tur neiederamies.Tāpēc nevajag salīdzināt.Bauskas novada domes šefiem arī ir labas algas,tāpēc tik viegli arī maksas pakalpojumu sarakstu saskaņoja.Viņiem slimos nabagus nesaprast.Lai laba veselība abiem slimnīcas darboņiem un viņu bērniem,lai viņiem nekad nebūtu jāmeklē ārsta palīdzība.Bet,ja būs ,guliet slimi un atcerietie,ko esiet nodarījuši saviem Bauskas novada cilvēkiem.Tikai tad jau būs par vēlu.Āmen.

pirms 6 gadiem, 2014.02.20 21:56

laima

Visur ir astronomiskas cenas, i veikalos, i slimniicaas un citur, ja paceela taas cenas, tad jau arii algas vajadzeeja pacelt krietni lielaakas, pasi sev jau dominieki paceela, bet cilveekiem kas straadaa diendienaa smagus darbus, nevis raksta papiirus un izdomaa par nevajadziigu lietu iegaadeem vai ko citu? Jaamaksaa par siltumu nenormaala summa, ka lai iztiek???

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 00:43

baiba

cik cilvēku jūsu dēļ nav aizgājuši aizsaulē,un cik vēl neaizies,slepkavas nolādu jūs un valdību

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 05:44

no malas

palīdzības meklēšana pie daudziem Bauskas ārstiem ir noziegums pret savu ķermeni, jo pavisam nesen pacientes vīra atrā reaģēšana un sievas nogādāšana Rīgas slimnīcā glāba viņas dzīvību ar nekavējošu operāciju. Iepriekšējā dienā Bauskas ārsts šo pacienti nozīmēja gaidīt divas nedēļas uz aizkunģa dziedzera ultrasonogrāfiju, bet vaina bija pavisam citur...

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 13:16

garāmgājējs

šodien eju garām slimnīcai un kādas šausmas.Jaunajā krāsojumā plaisiņa.Vajadzētu Drozdovskai prasīt papildus finansējumu novadam kādus 20.000 euro un šo plaisiņu salabot.Novads piešķirs,šaubu nav.Bet par Ābelnieku.Jā viņš daudzus gadus bija deputāts,tikai neviens viņā neieklausījās.Katrā ziņā viņš ir godīgs cilvēks.Varbūt ar laiku arī kaut ko panāks,ja būs normāls,gudrs un godīgs izpilddirektors un Ruhockas kundze,kas arī ir izpilddirektore,bet liekas,ka pagaidām bez sava viedokļa un stingras nostājas.Ja pieteicās uz šo amatu,tad vajag arī pašai kaut ko izlemt,savādāk no malas izskatās,ka viens liekēdis novadā vairāk.

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 18:02

garāmgājējam

Tas godīgums beidzas tad kad jātiek pie siles par katru cenu. Tad morālei un principiem vairs nav nozīmes arī draugu izvēlē! Bet garāmgājējam tiek iebarots "veiksmes stāsts" kuru pietuvinātie steidz izbaudīt!

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 19:08

enijai

apskaties palātās, kur guļ vecie cilvēki, kas izmanto sociālās aprūpes gultas pakalpojumus. Tiklīdz atstāj durvis vaļā uz koridoru, tā uzreiz ejot garām aizcērt ciet. Un temperatūru mēra tikai tad, kad jau cilvēkam slikti paliek. Ilgākā laika posmā iepazīstot slimnīcas dzīvi radās viens secinājums: slimnīcas vadība priekš tāda kontingenta slimnieku, kas te atrodas, ir nolēmusi ekonomēt finanses, jo tāpat lielākā daļa apmirs. Atvainojiet, ciniski izklausās, bet tāds iespaids ir radies, redzot kas tur notiek ikdienā.

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 21:38

enijai

apskaties palātās, kur guļ vecie cilvēki, kas izmanto sociālās aprūpes gultas pakalpojumus. Tiklīdz atstāj durvis vaļā uz koridoru, tā uzreiz ejot garām aizcērt ciet. Un temperatūru mēra tikai tad, kad jau cilvēkam slikti paliek. Ilgākā laika posmā iepazīstot slimnīcas dzīvi radās viens secinājums: slimnīcas vadība priekš tāda kontingenta slimnieku, kas te atrodas, ir nolēmusi ekonomēt finanses, jo tāpat lielākā daļa apmirs. Atvainojiet, ciniski izklausās, bet tāds iespaids ir radies, redzot kas tur notiek ikdienā.

pirms 6 gadiem, 2014.02.21 21:40

Pateicība

Sirsnīgs paldies Drozdovskas kundzei,Zeltiņa kungam un visiem viņu atbalstītājiem,ka līdz šim nav privatizējuši šo skaisti atremontēto ēku un ierīkojuši tur spēļu zāles un mednieku klubu.

pirms 6 gadiem, 2014.02.22 09:53

Baiba 1

...protams, pārmest kādas nebūšanas vienmēr ir vieglāk, nekā padomāt, kādēļ tā notiek!? Pacientu un dažkārt viņu tuvinieku uzvedība noved pie sekām. Šķidro ziepju trauki tiek salauzti, ziepes izlaistītas, tualetes papīrs tiek paņemts kabatā (rezervei?). Stap citu palātu durvis cenšas turēt ciet, jo aiz tām medicinas personāls nevar redzēt citu tālāko palātu trauksmes pogu!!! Sociālajās gultās guļošās mammas, kuras guļ mēnešiem un piederīgie ierodas tik ar pretenzijām! Vai esam padomājuši cik ilgi darbinieks var staigāt smaidīgs, ja saņem smieklīgu atalgojumu! Nedomāju, ka stāv bezdarbnieku rinda uz vakancēm slimnīcā. Vēlu darbiniekiem izturību, jo darbs prasa lielu emocionālo enerģijas patēriņu!

pirms 6 gadiem, 2014.02.22 15:28

Vietējās ziņas