Bauskas slimnīca dubultojusi peļņu un audzējusi arī apgrozījumu 7

Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA "Bauskas slimnīca" 2018.gadu noslēgusi ar peļņas dubultošanos un apgrozījuma pieaugumu, liecina "Firmas.lv" dati.

Pērnais gads uzņēmumā beidzies ar 2,608 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 14% pieaugums, salīdzinot ar 2017.gadu. Slimnīcas vadība skaidro, ka pagājušajā gadā palielinājušies ieņēmumi no Nacionālā veselības dienesta finansētajiem pakalpojumiem, kā arī no pacientu iemaksām, kas ļāvis palielināt apgrozījumu.

Savukārt slimnīcas peļņa augusi vairāk nekā divkārtīgi - 2018.gadā tā sasniegusi 229 379 eiro, salīdzinot ar 102 306 eiro vēl pirms gada.

Mirdzas Brazovskas vadītajā medicīnas iestādē pērn nodarbināti 125 darbinieki. Pērnā gada pārskatā gan norādīts, ka šogad plānots slimnīcai piesaistīt ginekologu, dermatologu, endokrinologu, ķirurgu, kardiologu un citus speciālistu.

Slimnīca darbojas bez īstermiņa un ilgtermiņa aizņēmumiem. Lai turpinātu darbu, šogad Bauskas slimnīcā plānots veikt dažādus remontdarbus, iegādāties jaunas iekārtas un inventāru, īpaši gadījumos, ja līdzšinējo nav ekonomiski pamatoti remontēt. Dažādi atbalsta mehānismi, apdrošināšana un apmācības plānoti arī darbiniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

pele

šogad plānots slimnīcai piesaistīt ginekologu, dermatologu, endokrinologu, ķirurgu, kardiologu un citus speciālistu.
Kaut nu tā būtu!

pirms gada, 2019.07.02 08:29

fiška

Skaidrs ka dubultosies, viss taču ir par maksu. Atvērsi kādas durvis...vspirms jāsamaksā,tad nāciet, atnesiet čeku....utt. nevis kāda palīdzība vajadzīga ...

pirms gada, 2019.07.02 09:31

nerubí

Tādā valstī dzīvojam.

pirms gada, 2019.07.06 10:31

Esmu sajūsmā

Katru dienu varam lasīt, kā kāda no pašvaldības kapitālsabiedrībām (būtībā dabiskais monopolists)
dubultojusi peļņu, pielietojot pašvaldības apstiprinātus maksas pakalpojumu tarifus. Paceliet tarifus vēl un peļņa varbūt pat desmitkāršosies. Tad ta būs tautai prieki!

pirms gada, 2019.07.02 09:57

tas tagad modē

pelnīt uz slimo un nevarīgo rēķina, kas vēl vienkāršāk, slimniekam jau nav citas izejas kā maksāt, un tur var kāst, kaut vai lai uzturētu samilzušo administrācijas aparātu. Ar tādu peļņu jau varētu domāt par štata vietu drauga draugam...

pirms gada, 2019.07.02 19:43

Modīgajam

Nabaga cilvēks - gribas ierakstīt kaut ko žultainu, bet sajēga maza, tad nu kā sanāk, tā sanāk. Jāsarūgtina - kapitālsabiedrībss sapelnītais arī paliek kapitālsabiedrībās. Samilzusī administrācija no tā uzturēta netiek. Kāpēc vispār ir pašvaldību kapitālsabiedrības? Lai varētu nodrošināt pakalpojuma saņemšanu iedzīvotājiem. Nebūtu slimnīca Bauskas pašvaldības kapitālsabiedrība, labākā gadījumā būtu privāta iestāde ar milzu cenām vai nebūtu nemaz. Un ja man kāds grib iestāstīt, ka Bauskā ir augstas cenas medicīnas pakalpojumiem, nu tad gribas teikt - laimīgs cilvēks, ka neslimo ar trakām kaitēm, kur vajadzīga specifiska konsultācija un nav bijis jāiet pie Rīgas “speciem”, tur var redzēt īstās cenas.

pirms gada, 2019.07.02 21:32

vecmodīgais

bez žults var atcerēties, ka bija laiki, kad Bauskas slimnīcu vadīja galvenais ārsts, kurš arī praktizēja, bija vēl saimniecības daļas vadītājs un apkopējas, jā, vēl grāmatvedībā pāris kundzīšu. Cik tagad liela ir slimnīcas administrācija, ar visiem vietniekiem? Diemžēl arī cenas daudz neatšķiras no Rīgas slimnīcām, ja vien tās nav privātas.

pirms gada, 2019.07.03 19:13

Vietējās ziņas