Bauskas slimnīcā turpinās remonts 5

Jūlijā iesāktie remontdarbi Bauskas slimnīcā veiksmīgi rit uz priekšu. Pašlaik ir paveikti aptuveni 75 procenti no paredzētā, atklāj SIA «Ekers» darbu vadītājs Gints Reinieks.
 
Tiek remontēta medicīnas iestādes fasāde, kas atrodas Slimnīcas un Dārza ielas pusē. Siltina logus, vēl ēkai paredzēti krāsošanas darbi. Šīm ārsienām tika veikts remonts pirms vairākiem gadiem, tāpēc jāveic tikai sīka uzlabošana.

Oktobra beigās visam jābūt kārtībā, kopā remontdarbiem atvēlot četrus mēnešus. Līdz šim būvnieki veiksmīgi iekļaujas darbu izpildes termiņos, teic SIA «Bauskas slimnīca» finanšu-uzskaites daļas vadītāja Sandra Drozdovska. Darbu uzraugs apstiprina, ka tas tā notiks arī turpmāk.

«Grūtākie uzdevumi paveikti, jo iekšpagalma pusē sienām bija vairāk darba nekā ar slimnīcas ārsienām,» stāsta ārstniecības iestādes pārstāve S. Drozdovska. Tā kā iekšpagalma puses sienas renovāciju pirms pāris gadiem nepiedzīvoja, tur bija jātīra nost pelēkais vecais apmetums, jāsiltina sienas un jākrāso apdare. Līdz šim siltināti arī griesti.

S. Drozdovska stāsta, ka iekštelpās jeb neatliekamās medicīniskās palīdzības un aprūpes nodaļā gandrīz ir pabeigts abu stāvu tualešu remonts. Tās bija paredzēts pielāgot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, lai tur varētu iekļūt personas, kas pārvietojas ratiņkrēslā. Tādējādi tiek pildītas Eiropas Savienības prasības – pārveidot medicīnas iestādi pieejamāku cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Kā «Bauskas Dzīve» rakstījusi jau iepriekš, ēkas remontam kopā plānots izlietot 116 356 latus. 20 000 latu atvēlējusi novada pašvaldība, pārējie ir slimnīcas pašas līdzekļi.

Darbus Bauskā, izvērtējot iepirkuma konkursa rezultātus, izpilda SIA «Ekers», kura reģistrēta Valmierā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Es

Ko tad tajā slimnīcā darīs, ja visus slimniekus transportē uz Jelgavu?

pirms 7 gadiem, 2013.09.18 08:53

Rex

Smieklīgi, lāga slimnīcas nav. Ārstēties ved uz Rīgu un Jelgavu. Toties remonti nebeidzas. Vai kādam atkal vienlaikus jāuzceļ sava māja?

pirms 7 gadiem, 2013.09.18 10:04

ome

Un iestādes nosaukums Bauskas slimnīca jānomaina, lai nemaldina iedzīvotājus

pirms 7 gadiem, 2013.09.18 16:14

omei

Kāda tur slimnīca. Prasti logi,bez vēdināšanas sistēmas. Tik piesmacis gaiss,mitrs. Novadā ne ko redz ne grib redzēt. Kaut kas tur notiek,ja nav nopietni saslimis,citādi tāpat Jelgava vai Rīga jāmeklē. Naudas papildinājums pie algas tīkams.Vadībai.

pirms 7 gadiem, 2013.09.18 16:47

Vietējās ziņas