Bauskas slimnīcas atbalstam savākti 3000 parakstu 5

Lai arī Veselības ministrija (VM) noraidījusi Bauskas novada iedzīvotāju bažas par pakalpojumu apmēra samazināšanu vietējā traumpunktā, savākti trīs tūkstoši parakstu pret izmaiņām tā darbībā. Uzņēmēju kluba «Bauska '97» prezidents un  parakstu vākšanas iniciators Indulis Pētersons pastāstīja, ka parakstu vākšana beigusies pirmdien un šobrīd turpinās iedzīvotāju parakstīto veidlapu apkopošana.  Vēl tiek gaidītas tās anketas, kuras uz Bausku no laukiem atvedīs SIA «Aips» autobusu šoferi. Ir paredzēts, ka 2. jūnija sanāksmē uzņēmēji spriedīs par tālāko rīcību, sagatavos pavadvēstuli. Ir doma aizpildītās anketas nogādāt Veselības ministrijā. Tiks lemts par kopiju izgatavošanu, lai tās nosūtītu Saeimai. Baušķenieku vēstījumu Rīgā nogādās nākamās nedēļas sākumā.  Veselības ministrijas preses sekretārs Oskars Šneiders «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka sagatavotie jaunie noteikumi par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību nosūtīti Ministru Kabinetam. Jūnija pirmajā pusē tos skatīs, tad arī apstiprinās. Kā jau bija ziņots iepriekš, Bauskas steidzamās medicīniskās palīdzības punktam, tas būs jaunais pašreizējā Bauskas traumpunkta nosaukums, tiks piešķirts augstākais līmenis. Tādējādi baušķenieku savāktie paraksti būs kā papildus atbalsts ministrijas iecerētajai reformai. 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

to skumji

KO PATS ESI DARIJIS!!!
Sedi interneta un apliec tikai citus.

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 14:31

made

slimnīca ir vajadzīga un es par to parakstījos. pati nesen saskāros ar šādu vajadzību ārstēt bērnu šajā slimnīcā... ir tikai viens akmens, ko iemest slimnīcas darbā... tas ir apkalpojošā personāla atbildība pret slimniekiem. dažas māsiņas strādā ar padomju laiku metodēm - visu darīt ar varu, jo bērnam redz neko nevarot iestāstīt... izrādās, ka citas var, bet dažas nevar... interesanti

pirms 9 gadiem, 2011.06.02 16:21

Uldis

Skumjais.... būtu skumji, ja tā domātu lielākā daļa no cilvēkiem. Vai tiešām nav saprotams, ka tikai ar aktīvu rīcību var ko panākt! Jau ne reizi vien mūs "piečakarēja".... Ir viegli pašam nedarīt njeko un no malas gudri pakritizēt, kā to dari Tu Skumjais. Nevajag pārmest tiem, kas kaut ko dara! Tas netiek darīts sev, vai spalvu spodrināšanai. Vismaz es sāpīgi uztveru visu to, ko mums jau nodarīja! Vai nav skumji, ka mūsu slimnīcā vairs nav dzemdību un bērnu nodaļa!? Vai ir normāli, ka ātrā palīdzība brauc garām Bauskas slimnīcai un līdz ar to vairs nevar savlaicīgi sniegt ātru neatliekamo palīdzību!? Murgs.....

pirms 9 gadiem, 2011.06.02 13:31

Vai tas bija vajadzīgs? Nedod Dievs Tev, cienītais SKUMJI palikt bez operatīvas medicīniskās palīdzības, kad katra sīkuma dēļ ir jābrauc uz Jelgavas slimnīcu, kur sniedz pirmo palīdzību un palaiž mājās, nāc kaut kājām, vai izsēdēt nenormālās rindas poliklīnikā, ja tavam bērnam sāp... un tad vēl izrādās, ka, ja tu neesi pierakstījies, tad tu neesi cilvēks, tad no tevis var prasīt lielāku samaksu. Mani līdz šim ir tikai pozitīvas atsauksmes par Bauskas slimnīcas traumpunktu. Ministrijas teiktajam neticu - vai tad iepriekšējo reizi ministrija nesolīja slimnīcu neslēgt? (Ak nez kā gadījās.... un aizslēdzās, tas laikam netīšām, bet taču solīja......)

pirms 9 gadiem, 2011.06.02 13:29

skumji

Jā,redzēju šo parakstu ''vākšanu"..Lauku veikaliņos un citās točkās izliktās lapas..Cilvēki,kuriem tās dod parakstīšanai - lielākā daļa pat nezina,par ko iet runa un kāpāc vispār jāparakstās;nu cik nu vietējais "parakstu vācējs"spēj atreferēt to pantiņu,ko šim lapas devējs noskaitījis,tik ar* ir.Kā padomju laikos.Vai tas vispār bija vajadzīgs un kāds ir sasniegtais rezultāts,laikam jau nav jēgas prasīt.

pirms 9 gadiem, 2011.06.02 13:03

Vietējās ziņas